Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ola

Rodzinka - grilowania czas zaczac!!!

Polecane posty

mamakubusia77my juz wiosennie grilujemy a Twoj brzdac na zdjeciu ciagle w sniegu :-D

kielbaska, ziemniaczki i cebulka - palce lizac :mrgreen: :mrgreen: wrzucilam, zaraz bedzie gotowe :mrgreen: :mrgreen:

ehhhhh ale ja przy Was przytyje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre Ciotki jestescie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

olivka_83, przybiegniesz do mnie do chorzowa na kawe i szybko wrocisz do siebie i juz bedziesz miec jakies 20 kilo mniej..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dzieki. I od tygodnia pije z kubeczka, bo pech chcial, ze butelka sie zgubila na spacerze, a w domu nie bylo zapasowych smoczkow :lol:

A jak tam grillowanie na majowce? bylo?

A jak tam grillowanie na majowce? bylo?

tak my troszke grilowalismy ,ale niestety bez Zuzi ,tesciowa sie nia zajela bo bidulka sie rozchorowala

Niop u nas tez bylo, ale brak zdjec .... Bylo grilowanie polaczone z ogniskiem u Brata Meza mego .... Dzieciaki sie polozylo wszelakie spac, co latwe nie bylo niestety, zostawilo sie pod opieka babci i do 2h w nocy w sobote sie balowalo na dworze....

Ech jednak dla mnie ciutke za zimno na takie nocne siedzenie, spalilo sie kupe drewna by ciepelko dawalo jakos, ale mimo wszystko tym siedzacym dalej od stolika bylo zimno....

Ale smak pieczonych skrzydelek i boczku do teraz mam jeszcze w buzi :-) :-)

A ja juz sobie przy grilu moge tylk posiedziec - jesc nie wolno :-(

Oj Dzuli wiem co przezywasz ... To samo mialam ... Filip urodzony w srodku czerwca, tutaj imprezki, grile, truskawki ukochane i czeresnie najkochansze a tutaj lipa :(

Zaloguj się, aby obserwować