Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ola

Rodzinka - grilowania czas zaczac!!!

Polecane posty

Cat, no wlasnie lipa - to co najlepsze przeminie w tym roku :-(

Ale wiesz pociesze Cie, ze w tym roku i tak duzo rzeczy pewnie nie bedzie cieszyc, bo malo bedzie owocow, a jak beda to pewnie i ceny takie, ze :shock: :shock: :shock:

ech u mnie mimo iz tam kilka drzewek jest na podworku to i tak wiekszosc pomarzla :(

My też nieźle pogrillowaliśmy w tym roku :D Dużo poczuliśmy tegorocznego lata, pogoda była świetna, także można było i się poopalać i pogrillować :) Sami sobie zrobiliśmy altanę, na narzednik.pl zaopatrzyliśmy się w to, co trzeba i udało nam się po 2 tygodniach mozolnej pracy :P

Hej, jak najbardziej spędzać czas razem czy to przy grillu czy to w inny sposób to bardzo ważne, zdjęcia są pamiątką i pochwalić muszę są super, róbcie ich jak najwięcej oraz załóżcie sobie wspólny album na takie chwile

Uwielbiam letnie grillowanie. Wielką radość sprawia przyrządzanie różnych frykasów na grillu. Wszyscy zbieramy się w ogrodzie i nic więcej do szczęścia nam nie brakuje. Oby tylko pogoda dopisywała. Czasami myślę, że nie warto jeździć na wakacje. Jak pogoda dobra to wystarcza mi to za wszystkie letnie przygody.

spotkanie przy grillu to super sprawa. Jedzenie z grilla mega mi smakuje. (Na samą myśl ślinka mi cieknie :) ) a dodatkowo dzieciaki mogą spędzić cały dzień na dworze. Wybiegają się. Powdychają świeże powietrze.

grill w lato to najlepsza opcja na spędzenie wolnego weekendu. Często spotykamy się ze znajomymi aby pobyć na świeżym powietrzu i do tego czasami sobie coś łykniemy. (ostatnio mieliśmy absolwenta cytrynowego)

Tak warto zacząć tego grilla , niech zabawa trwa :) takie smażenie kiełbasek razem z grillem po prostu potrafią przynieść bardzo dużo sukcesu i po prostu one potrafią bardzo przynieść pożytku. Rodzina się wtedy integruję i rodzina wtedy jest cała w komplecie.

grill to jedna z najlepszych rzeczy w okresie letnim Spędza się dużo czasu na świeżym powietrzu. W koło roznosi się zapach kiełbasy i mięsa smażonego. Dzieciaki mogą sobie biegać po dworze do woli. Czysta sielanka.

Zaloguj się, aby obserwować