Skocz do zawartości
tutelitury

Kto oglada filmy dokumentalne....???

Polecane posty

Wiecej niz jedno Baby Baby

dokument

sroda 18.04.2007 TVP3 Regionalna 23:55 Po dwa odcinki :mrgreen:

Na swiat przychodza blizniaczki Teresy i Juliana. Paula musi zdecydowac, czy chce rodzic przez cesarskie ciecie. Matthew wraca do pracy po urlopie, a Alice zostaje sama z czworka malych dzieci. Alice pada ze zmeczenia. Ma za soba ciezki dzien, a w nocy blizniaki nie pozwalaja jej zmruzyc oka. U Pauli pojawiaja sie problemy, wody plodowe odchodza o osiem tygodni za wczesnie. Teresa wraca ze szpitala z blizniakami.

Naprawde swietne ogladam ostatnio :-D tylko szkoda, ze tak pozno :-/ Polecam

Ciecia, porody blizniakow i wiecej oraz zmagania sie z opieka.

Czy zamierzacie dzisiaj oglądać na TVP1 film dokumentalny: Geniusz pamięci o 23:20 ?

Ja mam taki zamiar bo bardzo lubię takie filmy, ale nie wiem czy dotrwam:D

A film ten opowiada o:

Bohaterem dokumentu jest dwudziestokilkuletni Brytyjczyk Daniel Tammet, który potrafi wymienić kolejne pozycje liczby Pi do 22 tysięcy po przecinku, zapamiętać kilkaset ułożeń kart w kasynie. Należy do sawantów, wybitnie uzdolnionych ludzi cierpiących na autyzm. Przechodzi różne testy w kraju, w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotyka się z Kimem Peekiem, pierwowzorem "Rain Mana", i na Islandii, gdzie uczy się języka przez 7 dni i występuje w programie telewizyjnym, swobodnie rozmawiając z prowadzącymi.

http://www.telemagazyn.pl/program/3462959680.html?ses_tm=d2c883ec230db1a7840aebb95061c9cc

Ja niestety nie dotrwałam:( A bardzo żałuje bo kiedyś na studiach oglądałam podobny film dokumentalny, tyle że bohaterem był mężczyzna, którego osoba stała się pierwowzorem dla filmowego bohatera Rain Mana i bardzo mi się tamten film.

Dzuli może za tydzień w środę na TVP1 będzie coś jeszcze z tej tematyki, bo ten film był z serii filmów dokumentalnych Na własne oczy:)

Ja lubię. Oglądałyście kiedyś, jeśli w ogóle kręcą was takie kryminalne klimaty, program Seryjni mordercy? Leci we wtorki w nocy a raczej późnym wieczorem na Discovery World. To sześć odcinków - opowieści o najbardziej znanych polskich mordercach. Ostatni odcinek był... lekko druzgocący.

hortensja czasem też oglądam takie dokumentalne filmy o tematyce kryminalnej. Kiedyś pamiętam że oglądałam na Discovery taki cykl o najbardziej niebezpiecznych kobietach- morderczyniach.

ps oczywiście nic nie mam wspólnego z tymi paniami :P

W sumie to najbardziej lubię oglądać właśnie takie programy, przynajmniej wiem, że to nie fikcja. Bardzo lubię discovery historia , Nat Geo HD czy tez TVP Kultura. Chociaż fikcja nie powiem też jest dobra żeby móc odpocząć od życia codziennego.

Bardzo fajny cykl filmów dokumentalnych jest w TVP2 we wtorki koło 22:50 (zaraz po "Expresie reporterów") Jeśli się nie mylę to cykl "Oglądaj z Andrzejem Fidykiem". Tematyka różna, ale filmy świetne - polecam.

O tym nie wiedziałam. O oglądałyście może "Polacy w Egipcie" albo podobny tytuł. Ciekawy film dokumentalny o polskich turystach przebywających tam na wakacjach. Polecam! Nie jest tak szokujący jak "Czekając na sobotę".

O tak bardzo lubię oglądać tego typu filmy . Niedawno enka ma w swojej ofercie kanały BBC i tam jest tego mnóstwo. Nie powiem kanały te teraz królują u mnie w domu. Czasem jeszcze na TVP Historia oglądam filmy dokumentalne.

Ostatnio był na TVP2 program dokumentalny o dzieciach w Nigerii, które posądzano o to, że są czarownikami... a co za tym idzie wyganiano je z wioski rodzinnej, przypalano, bito, a nawet zakopywano żywcem... wstrząsający dokument

Mnie się podoba ten cykl, który teraz leci codziennie prawie o 19:30 na dwójce, codziennie inny dokument, ale raczej sprawy społeczne....bo lubię też w niedzielę obejrzeć dokument o zwierzętach, z racji tego, że uczę biologii;) Poza tym lubię też oglądać Galileo albo Jak to jest zrobione

Ja oglądam filmy dokumentalne ale o II wojnie światowej i przyrodnicze. Uwielbiam jak czyta Krystyna Czubówna, jej głos jest idealny do filmów dokumentalnych;)

_________________________________________________________________________________

Hurtownia wędkarska zobacz to!

Ja oglądam filmy dokumentalne ale o II wojnie światowej i przyrodnicze. Uwielbiam jak czyta Krystyna Czubówna, jej głos jest idealny do filmów dokumentalnych;)

Też lubię oglądać programy na temat drugiej wojny światowej, ale niestety sporo w nich błędów i przekłamań. Nie mówiąc już o błędach w tłumaczeniu. Jak byłam młodsza i miałam więcej czasu, to naczytałam się książek o tej tematyce, teraz wszystko i wszystkich krytykuję :)