Jump to content
Sign in to follow this  
tutelitury

Mam ochote na mizerje

Recommended Posts

a ja nic nie daje :lol: :lol: dzisiaj zrobilam mizerie z ogoreczkow swiezych, rzodkiewki, szczypiorku i pomidorka-zalalam wszystko smietana posolilam popieprzylam pieprzem i jezyk mi ucieka a M po 3 dopiero bedzie w domku :-/ :-/ :-/ dzisiaj Olo je z nami ziemniaki, smietanke i jajeczko (zoltko)

ps. ogolilam Ola :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja zamiast octu dodaje sok z cytryny
ja tez!!!

no chociasz jedna mnie poparla,a myslalam juz ze mnie ktos wysmieje :toothy5:

[ Dodano: 26 Kwiecien 2007, 14:07 ]

a ja nic nie daje :lol: :lol: dzisiaj zrobilam mizerie z ogoreczkow swiezych, rzodkiewki, szczypiorku i pomidorka-zalalam wszystko smietana posolilam popieprzylam pieprzem i jezyk mi ucieka a M po 3 dopiero bedzie w domku :-/ :-/ :-/ dzisiaj Olo je z nami ziemniaki, smietanke i jajeczko (zoltko)

ps. ogolilam Ola :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale gdzie :shock: na glowie ;-) ?

joa1983 napisal/a:

monia napisal/a:

ja zamiast octu dodaje sok z cytryny

ja tez!!!

no chociasz jedna mnie poparla,a myslalam juz ze mnie ktos wysmieje :toothy5:

beda mialy wysmiac to i tak zaraz wysmieja:>

ale gdzie :shock: na glowie ;-) ?
tutaj o takie rzeczy sie nie pyta bo jeszcze ci szczena opadnie jak odpowiedza:P:P

Cytryne zniose w mizerii jak najbardziej, a z ogorkow kiszonych robi sie tak jak z surowych tylko dodaje od razu smietane, bez solenia, zreszta tu bardzo duzo zalezy od ich smaku.

Tylko jak ktos ma zoladek nieprzyzwyczajony, to radzilbym nie jesc zbyt duzo na raz, bo to sie moze zle skonczyc :mrgreen:

kamulec, to ja moze wogole probowac nie bede bo ja ksiazecy zoladeczek mam phi :roll: :roll: :roll:

monia napisal/a:

ale gdzie na glowie ?

tutaj o takie rzeczy sie nie pyta bo jeszcze ci szczena opadnie jak odpowiedza:P:P

zarty zartami ale z Olka zartowac nie dam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

monia napisal/a:

ale gdzie na glowie ?

zarty zartami ale z Olka zartowac nie dam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

juz sie poprawiam,tfuj tfuj wyplulam wczesniejsze pytanie ,oj cos jeszcze mi w zebach zostalo haak tfuj.Juz

wszystko w mizerii zniose tylko nie cukier - a wiem ze niektorzy slodza i to ostro...

moja kolewanka robi to samo z zupa pomidorowa

izabela75ch, Iza nie chodzilo mi konkretnie o Monie ale jak Joa napisala:

monia napisal/a:

ale gdzie na glowie ?

wiec uprzedzilam jakby komus sie zachcialo watek kontynuowac gdzie i co Olkowi golilam...

ejjj koniec tematu !! ja wyjasnilam sobie z Olivka na agadulcu Moni napisala tu i koniec tematu

Sign in to follow this