Jump to content
Sign in to follow this  
tutelitury

Mam ochote na mizerje

Recommended Posts

bo ja zlosliwa nie jestem
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rzemyk72, jakas aluzja przypadkiem do mnie?

przypadkiem :roll: :roll: niech no pomysle :roll: :roll: nie, przypadkiem nie - calkiem swiadomie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

calkiem swiadomie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jeszcze bezczelnie szczera :roll: :roll: :shock: :mrgreen: :mrgreen:

ale to chyba nie wada ??? :lol: :lol:
:roll: :roll: :roll: wiesz...hmmm...nie wypowiem sie:P:P

mnie tam sie zawsze wydawalo, ze lepiej byc szczerym, niz dwulicowym :mrgreen: :mrgreen: i jeszcze zyje :mrgreen: :mrgreen:

rzemyk72, pewnie pewnie zgadzam sie ylko czemu z reguly mnie ta wasza szczerosc "dotyka"????

rzemyk72, tak to juz slyszalam a raczej czytalam;];] tylko niekoniecznie jestem pewna cz y wam wierzyc:PP

rzemyk72, tak to juz slyszalam a raczej czytalam;];] tylko niekoniecznie jestem pewna cz y wam wierzyc:PP

masz dwa wyjscia: albo uwierzyc i miec sie dobrze, albo sie tym gryzc - wybor nalezy do Ciebie (pamietaj !! zawsze gdzies jest Zonk :mrgreen: )

znajac was to i w jednym i drugim wyjsciu jest zonk
no wiesz,az tak bardzo nas podejrzewasz o zlosliwosc i knucie spisku???? :shock: :shock: :shock:

Sign in to follow this