Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mamakubusia77

Moj syncio zobaczyl wreszcie krowki na zywo

Polecane posty

Nie zartuje. Jechalismy pociagiem i nie mogl wyjsc z podziwu, ze w ksiazce jest mu i za oknem pociagu tez mu. Biedne te moje dziecko, babcie juz miastowe, a prababcia jedna nie zyje, a druga nie trzyma zwierzat.

Teraz te dzieci to w ogole we wszystkim maja przechlapane.

Moj Adas jak byl w wieku Kuby to jezdzil z nami na wies do mojego meza ciotki,strasznie mu sie tam podobalo.Szczegolnie maz tej ciotki straszny sztajf,chodzacy ciagle w beretce i filcakach,ale za to traktorem go wozil i pozwalal krowy,kury i kaczki karmic i do tego kurczaczki dawal malemu do potrzymania.Dziadek Gienek byl jego idolem,nawet gumowce cale lato moj Adas nosil tak jak on,tylko beretki nigdzie nie mogl sobie znalezc :lol:

my bylismy na takiej farmie gdzie sa oswojone zwierzeta i Kinga miala okazje glaskac dotykac rozne zwierzeta w tym tez male krowy koguta kozy i kilka innych

...u nas jest na tyle fajnie , ze mozna z dzieckiem pojechac do "Kinder boerderij" ....takie specjalne dzieciece gospodarstwa , gdzie jest plac zabaw , a przy okazji zwierzeta ( mozna je glaskac , karmic ...) :mrgreen: :-D :-D dzieci moga sie bawic , poznawac zwierzeta , a rodzice na tarasie tez milo czas moga spedzic :mrgreen: :lol: :lol:

a ja mam rodzine na wsi!!!

hoduja krowy,kury,swinie,kaczki.maja traktor i kupe pola do uprawy.

od dziecka jezdzilam na wies.uwielbiam zapach obory i jak tylko przywitam sie z rodzina to pedze do krow i swin.

:mrgreen:

Dziecko calkiem inaczej reaguje, gdy widzi zwierzeta na zywo niz tylko w ksiazeczce czy w TV.

Tego lata maly zobaczy wiecej zwierzatek. :lol:

nasza Oliwka liczyla latajace bociany :mrgreen: :mrgreen: - pm jej powiedzial, ze zobaczyc bociana w locie oznacza miec szczescie, wiec od tego momentu liczyla ile bedzie miala szczesc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

niestety ale mój maluch tez nie widział krówki,świnki nażywo aż wstyd-czekam jak tylko przyjdzie wiosna pójdziemy do zoo tam są nie tylko zwierzęta ,,zagraniczne" ale też kozy owieczki.Krówki to chyba pojedziemy zobaczyć gdzieś pod opole

Zaloguj się, aby obserwować