Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Jak zawiesić plakat???

Polecane posty

Ja bym dala w antyrame jednak :/ Szkoda mi przyklejac na klej, a za antyramami mamy i puuzzle poukladane, ktorych Filip juz nie chce ukladac i jeden plakat scobbiego ...

zapomnialam dopisac plakat jest dwustronny :roll: Z jednej strony Scooby-Doo a z drugiej misie :-D Najlepiej aby oba byly widoczne jest dosc spory.

Szyby w drzwiach nie masz? Bo jak masz to na szybie :mrgreen:

A jak nie masz, to usztywnij czyms dolna i gorna krawedz. Na gorze zamocuj zawieszke i jak sie znudzi jedna strona to odwracaj na druga.

Tak to juz mam zrobione inne plakaty :-D Tu chodzi o to aby obydwa byly widoczne.

Do sufitu to za wysoko i jak go zawiesic??

Mam wymagajace dziecko :lol:

Dlaczego do sufitu za wysoko? Jak przywalisz na srodku pokoju to i widac bedzie, i przeszkadzal nie bedzie :mrgreen:

Chyba jednak antyrama bedzie najlepsza. Mozesz co drugi dzien odwracac plakat na druga strone (swoja droga to ciekawa jestem kiedy by Ci sie to znudzilo :-D )

I jednak jest zostal zawieszony do sufitu. I tak zaraz zostanie pewnie zniszczony :lol:

Razem z synkiem z nitki zrobilismy trzymanie i ozdobilismy nitke w samolociki i kokardki jak w latawcu.

Są takie specjalne taśmy dwustronne mało inwazyjne - to jeśli chodzi o plakat.

Można też wybrać plakat czy fototapetę na specjalnym papierze (HP PVC-Free Wall Paper się nazywa).

Są one troche droższe (np na Fototapety - Mural24.pl - Fototapeta dla każdego można dostać), ale nie potrzeba do nich dodatkowego kleju, ściana sie nie niszczy tak, i łatwo się potem je odkleja jak się chce wymienić na coś nowego:)

I jednak jest zostal zawieszony do sufitu. I tak zaraz zostanie pewnie zniszczony :lol:

Razem z synkiem z nitki zrobilismy trzymanie i ozdobilismy nitke w samolociki i kokardki jak w latawcu.

Wow, co za pomysłowość :thumbup:

Zaloguj się, aby obserwować