Skocz do zawartości
tutelitury

Jak czesto do ginekologa????

Polecane posty

Najlepiej raz w roku, albo i nawet dwa. To zależy w jakim celu się tam udajemy i czy coś między czasie nas nie boli. Bo zwlekanie z takimi objawami może być opłakana w skutkach. Słyszałam, że bardzo dobra jest ginekologia warszawa- to dla szukających opieki :-)

Wydaje mi się, że tak często jak lekarz zaleci przy wizycie! Wiadomo co 2 lata powinno się wykonać cytologię, a jak coś się dzieje, to przecież nie czekamy do kolejnej wizyty tylko od razu udajemy się na konsultację!

Wyznacznikiem tego, czy powinnyśmy się już wybrać do ginekologa, nie powinny być wyłącznie nasze dolegliwości. Warto chodzić do ginekologa minimum raz w roku na wizyty kontrolne, nawet jeśli nie mamy żadnych dolegliwości. Wiele chorób, w początkowym stadium jest dla nas całkowicie niezauważalne, tymczasem lekarz szybko je wychwyci. Nie warto lekceważyć swojego zdrowia, nawet jeśli nie przepadamy za wizytami u ginekologa. Może problem tkwi w podejściu lekarza i warto byłoby go zmienić? Ja jestem bardzo zadowolona z usług gabinetu http://samborsawicki.pl