Jump to content
sylwia.wk

Nie udalo sie dostac!

Recommended Posts

Po raz kolejny nieprzyjeto syna do przedszkola z powodu braku miejsc! jestem strasznie zla!

jak tam u was????

sylwia.wk, ale to nie biora pod uwage kto pierwszy ten elpszy tylko czy rodzice pracuja na ile czasu dziecko ma byc oddane w przedszkolu (tzn. na ile godz dziennie ) itd :) no i kiedy sie skladalo

no skladalam pierwsza, jestesmy pracujacy,dziecko na cala ilosc godzin! fuul wszystko a i tak nic z tego!

tesciowa robi w przedszkolu tyle ze w krak i jest tez w szoku!

hmmm to ja nie mam pojecia czemu - w tamtym roku za pozno zlozylam w tym roku pierwszego dnia skladania wnioskow- ma siedziec od 7.30 do 14.00 i bez zadnego problemu sie dostala

ale u nas w kazdym przedszkolu po ok 50 dzieci odpadlo z braku miejsc czyli lacznie 150. tylko czemu kolejny raz dorian odpadl. ech. zla jestem max!

Pisz Sylwia odwolanie,dobrze umotywoj,moze chociaz jak ktos zrezygnuje to w srodku roku go przyjma.

U mnie nie ma problemow z przedszkolem i czesto jest tak,ze czesc dzieci sie wykrusza i nowe sa przyjmowane.

nasz sasiad jest radnym jeszcze z nim pogadamy! no a jak cos no to odwolanie i do burmistrza! tylko jak to odwolanie napisac! hmm

izabela75ch, wielkie dzieki!

Napisz, ze oboje pracujecie, nie macie babci, ktora moglaby zajac sie dzieckiem a nie stac Was na zatrudnienie opiekunki.

A nie probowalas w prywatnym??

Cena jest zblizona do panstwowego.

W Warszwie joa jest latwiej bo tam co krok to przedszkole :lol:

tutelitury, nie wiem jak w innychmiastach fakt u mnie na osiedlu sa 4 czy 5 przedszkoli

Ech przykro, ze sie nie dostal, bardzo dziwne, ze przy dwojce pracujacych rodzicow ciezko nadal o miejsce w przedszkolu ... Wiem, ze w moich Lomiankach tez odpadlo sporo dzieci :-|

W tej części miasta co mieszkam jest 5 przedszkoli, a kiedy rok temu chcieliśmy zapisać naszego synka do jednego z nich, to okazało się że nigdzie już nie ma miejsca.

W tym roku postanowiliśmy więc przejść się po przedszkolach- już w marcu. I znów okazało się że nigdzie już nie ma wolnych miejsc. Tylko w jednym przedszkolu zapiali nam synka na listę rezerwową i mamy nadzieję, że może nasze dziecko w końcu będzie chodzić do przedszkola.

U nas też robieżność cenowa duża...państwowe 280 a prywatne nawet 800...

Ale moj synek idzie do prywatnego za 330 z wyżywieniem bez zadnych dodatkowych opłat.

Nie ma składek na kredki czy inne pierdoły i nawet pościel mają swoją.

Super przedszkole - słyszałam same dobre opinie i sama odniosłam dobre wrażenie.

To przedszkole dziala na jakiejś innej zasadzie - mimo ze prywatne maja chyba dofinansowanie, bo nie chca przekroczyć 25 dzieci...nie ma podziału na wiek ...

Nie opłacałoby sie chyba przedszkole za taką kase z 5 opiekunkami i jeszcze są 2 kucharki i sprzątaczka ...

A 25 x330 -8250.

Nie znam sie ale to podobno funkcjonuje jako domowe przedszkole i wtedy dostają kase z państwa, ale sie moge mylić

Dzuli takie domowe przedszkole to nawet fajne rozwiązanie:)

U nas jeszcze czegoś takiego nie ma, ale jak by takie przedszkole funkcjonowało, to też bym zapisała tam mojego synka- oczywiście jeśli tylko było by wolne miejsce:D

a angielski bedzie jeszcze jak juz ocenią synka czy nadaje sie do nauki jezyka bo stadardowo jest od 4 roku życia.

Wtedy musiałabym dopłacić 50

Dzuli czyli że płaciłabyś 50 zł miesięcznie za angielski ?