Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
uszatek

Czy lubicie gotowac?

Czy lubicie gotowac?  

16 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy lubicie gotowac?

• Tak, jestem w tym dobra
    • Lubie, ale nie wszystcy lubia jak gotuje
    • Wole zamawiac chinszczyzne
      0
    • Nienawidze
    • Maz uwaza, ze go truje
      0

Polecane posty

Gość moko

admiku kochany, widze, ze opcje ankiety dzialaja :D

nienawidze gotowac z prostych przyczyn:

- jest to czasochlonne (a ja czasu nie mam)

- wszystko w kolo sie brudzi - trzeba sprzatac

- garow do mycia jest sporo (a ja nienawidze myc garow a zmywarki nie posiadam)

- monotonnia jest dobijajaca (ale moje chlopy nie lubia jesc czegos nowego - oni wola tradycyjne obiadki)

Nooo moze mi sie odmieni za niedlugo ?

podobnie jak Moko nie lubie gotowac!!

Z reszta lubie urozmaicac sobie zycie i jadlospis tez czasami. Ale moj NM moze jesc tylko i wylacznie kurczaka z ziemniakami, gdzie ja miesa wogole nie jem, i jemu to nie przeszkadza, ze codziennie je to samo. Czasem mam ochote na makaron z czyms tam..., kapytka, kluseczki-bo ja wogole jestem kluseczkowa ale jemu sie to nie podoba, bo on woli miecho! a dla siebie nie bede gotowac garstki klusek :-/

wiec robie codziennie tego kuraka, na szczescie sa teraz mlode ziemniaczki i mozna sie troche "odchamic" ;-)

Oliwier je wszystko zmielone i jemu to bez roznicy co je, byleby brzuchol byl pelny-jest taki sam jak ojciec :!: wybrzydza mi tylko przy zupkach mojej roboty, bo jak mu kupie gotowa w sloiczku to szama az sie uszka trzesa :-/ ehh te dzieci

pozdrawiam

Gość renet

Lubie gotowac i moze dlatego moji synowie lepiej gotuja od swojej drogiej polowy. :lol:

Gość renet

Lubie gotowac i moze dlatego moi synowie lepiej gotuja od swojej drogiej polowy. :lol:

Bardzo lubie i gotowac, i piec, i przygotowywac przyjecia, ale najbardziej jak wszyscy mnie chwala podczas nich :-D . Chyba mocno niedowartosciowana jestem ;-)

Nie lubie gotowac, bo ... nie lubie jesc. Taka jakas sie dziwna urodzilam. ;-) Zajmuje to tyle czasu, ktory mozna wykorzystac na inne rzeczy.

Ale jak juz musze ugotowac ( a musze niestety codziennie) to nawet nie wychodzi mi to tak zle.

Uwielbiam gotowac, najchetniej jak mam miec gosci to lubie bawic sie w nowe przepisy :-) , nienawidze piec :evil:

Ja lubie gotowac :mrgreen: bardzo lubie pitrasic nowosci.Moj maz uwielbia moje eksperymenty(oczywiscie nie zawsz bo nie zawsze sie uda :mrgreen: )

lubię gotować :) Kiedyś sądziłam,że nie mam do tego talentu i nie gotowałam ale jak przeprowadziłam się na swoje to musialam. I okazało się,że jakiś tam talent kulinarny mam. Uwielbiam wymyślac coraz to nowe potrawy, testować je z internetu. Wiadomo,że nie zawsze jest na to czas ale staram sie przynajmniej raz na tydzien przygotować coś nowego. Dzisiaj na obiadek mam na przykład zrazy wieprzowe:

www.przepisy.pl/przepis/zrazy-wieprzowe

Ulubione danie mojego męża. Już od jakiegoś czasu mi o nim wspominał.

zrazy-wieprzowe.jpg

Ja bardzo lubię gotować i przynajmniej raz w tygodniu staram się zrobić jakieś całkiem nowe danie. Teraz planuję spróbować zrobić w końcu kasztany jadalne bo kupiłam ostatnio u siebie w markecie ale nie mam jeszcze pomysłu na konkretny przepis.

Zaloguj się, aby obserwować