Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
uszatek

Czy lubicie gotowac?

Czy lubicie gotowac?  

16 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy lubicie gotowac?

• Tak, jestem w tym dobra
    • Lubie, ale nie wszystcy lubia jak gotuje
    • Wole zamawiac chinszczyzne
      0
    • Nienawidze
    • Maz uwaza, ze go truje
      0

Polecane posty

U mnie z gotowaniem jest różnie, nie ma wielkiego talentu ale potrafię na szczęście zrobić takie zakupy żeby nie trzeba było wiele gotować, wszyscy lubimy ser koryciński czy ekologiczne wędliny swojskie, wystarczy ułożyć je na półmisek i gotowanie jest zbędne, wszyscy zadowoleni i najedzeni. ;)

Owszem, ja lubię gotować, ale tylko niektóre potrawy. Moja mama była prawdziwą maniaczką gotowania, pamiętam jeszcze jej zeszycik, w którym notowała przepisy, wklejała wycinki z gazet z przepisami. Co rusz zaskakiwała nas nowym daniem, ale wtedy żyliśmy na wsi i było na wszystko więcej czasu. Dzisiaj na wsi ludzie rzadko gotują obiady, a co dopiero w mieście, Gdańsku, do którego przeprowadziłam się na studia i po studiach zostałam na stałe. Na szczęście znalazłam pracę zaraz po studiach, ale wiecie, jak to jest, człowiek chce się wykazać, wypracowuje nadgodziny i jak wraca do domu, to ma ochotę się położyć. po drodze moja pasja kuchenna gdzieś uleciała, dopiero od niedawna zaczęłam więcej gotować. Zazwyczaj nie cuduję i przygotowuję klasyczne polskie potrawy typu schabowy, mielony albo krokiety. Więcej wolnego mam za to w weekendy, gdy spędzam czas w kuchni razem ze swoimi dziećmi: Kasia i Kubą. Niedawno nawet poszłam na całość i upiekłam swojski chleb, dacie wiarę? Wyszedł lepiej niż myślałam, mąż z dziećmi się nie otruli, a nawet pochwalili :). Przy okazji mam dla forumowiczek radę: jeśli kiedyś będziecie chciały pobawić się w pieczenie własnego chleba, to korzystajcie z mąki pszennej, najlepiej typu 750. Tutaj możecie sobie o niej poczytać - https://www.jedzpij.pl/maka-chlebowa.

uwielbam gotować , gdy tylko mam chwilę od razu pędzę do kuchni, ostatnio dostałam w pracy fajny prezent z dodatkami ogródka dziadunia, musztarda miodowa, ketchup, syrop malinowy itp, także w weekend robimy grilla, właśnie szukam jakiś fajnych przepisów na potrawy z grilla.

Ja bardzo lubię gotować. Czasem po prostu nie mam pomysłów na to całe gotowanie i wtedy szukam inspiracji w internecie. Ostatnio trafiłam na stronę http://smazymy.com/, gdzie znalazłam między innymi świetne przepisy. Coraz bardziej przekonuję się do takiego rozwiązania jak frytura bo to znacznie ułatwia życie :)

Ja lubię esperymentować w kuchni. Szukać nowych przepisów i coś wymyslać dobrego ;)

Zaloguj się, aby obserwować