Jump to content
tutelitury

Co w przedszkolu i w szkole na dzień mamy??

Recommended Posts

u Olivki mialo byc przedstawienie, ale prawie wszystkie dzieciaki na ospe siepochorowaly, wiec bedzie przeniesione na czerwiec i polaczone z dniem taty :-D

U nas wlasnie bylo dzisiaj - ale nie tylko Dzien Mamy, ale Dzien Rodziny :) :) :) Przedszkole jak zawsze na wieksze takie okazje organizuje w Domu Kultury przedstawienie, wystepowala kazda grupa wiekowa z przedszkola :) hehe smiesznie bylo na te Nasze maluchy z grupy krasnali patrzec :lol: Kazde sie wstydzilo i zamiast wierszyka mruczalo cosik pod noskiem :)

Byly piosenki, wierszyki, przedstawienia o Mamie i Tacie dwa w grupie zerowkowej i starszakow ...

A w sam dzien Mamy beda pewnie Laurki :) Ale ja juz wczoraj wyciagnelam od Filipka wierszyk, jakie Panie go nauczyly w przedszkolu i leska mi sie w oczku zakrecila :) :) :) Dzisiaj tez ....

Ja jutro ide na przedstawienie,do Michalka do przedszkola na Dzien Mamy i Taty.Z tego co slyszalam,to dzieci przygotowaly,piosenki,wierszyki i laurki dla swoich rodzicow. :->

Dzisiaj w przedszkolu mojego synka dzieciaki robią jakieś przedstawienie o 14 godz, to chyba z okazji dnia mamy bo pani prosiła żebym przyszła:D

Jestem bardzo ciekawa co to będzie:confused: bo wczoraj biegałam po mieście i szukałam dla Alana czarnego t-shirtu i czarnych legginsów na to przedstawienie.

Łał zabierz chusteczki do ocierania łez, ja na wszystkich występach tak się wzruszam że mi łzy lecą :o

U mnie w tym roku nie ma przedstawienia ale Miś coś z Panią robił dla mnie bo jest strasznie podekscytowany, ale nie może powiedzieć co :D

ee nie juz na tylu bylam i w kazdym "cos" robil to nosil marzane to mowil wiersze nie no ok.. plakac niebede ja tylko foty robie i krece na pamiatke :)

Ja też zawsze jestem bardzo wzruszona i dumna na występach Alana, staram się zawsze jednak ukryć swoje wzruszenie:D

Dzisiaj będzie pewnie tylko stał z boku bo długo nie chodził do przedszkola i nie wie o co chodzi w tym przedstawieniu:rolleyes: ale ja i tak na pewno się wzruszę i będę patrzyła na niego z dumą :)

hihi.. no to normalne ze czlowiek dumny...

ostatnio jakbylam na przedstawieniu z angielkiego to az bylm w szoku..

Nadin i jak bylo ??

U nas jest dnia 27 maja jakos Dzien Rodziny znowu, tym razem w ogrodzie przedszkola, zawsze jakies uroczystosci robia w Domu Kultury, ale teraz sala jest remontowana i robia w ogrodzie, ciekawe jak bedzie ;)

W naszym przedszkolu nie ma typowych przedstawień na dzień mamy. W to miejsce jest organizowany Piknik Rodzinny (połączony jest Dzień Matki i Dzień Dziecka i żeby tatusiom nie było smutno to i Dzień Ojca) Na pikniku są występy rożnych zamówionych na tę okoliczność artystów, można potańczyć, pośpiewać. Organizowane są również atrakcje dla dzieci-zabawy, konkursy, wizyty specjalnych gości. Jest również i poczęstunek. Polecam wszystkim-frajda dla wszystkich :D

u nas jakies przedstawienie bo ucze mala wierszyka:)

u nas przedstawienie, ale mała nie chce zdradzić szczegółów,tylko pod nosem mruczy jakieś wierszyki i piosenki( jakby sobie powtarzała to co ją pani uczyła)

Przypadkiem się dowiedziałam , że dzieci szykują małą niespodziankę :) Rok temu dostaliśmy wycięte białe cienie profilu głowy dziecka naklejone na czarny brystol ale żeby było ciekawiej najpierw trzeba było ten cień rozpoznać spośród innych wywieszonych:) Zabawa był przednia :)

w srode na 15ta jest przedstawienie dawalam tez zdjecie naszej trojki rodzinnej chyba jakies ramki na nich beda mala nic nie chce zdradzic:) teraz jest w domu bo przeziebiona ale w srode ja dam na te przedstawienie:)

u nas tez bylo super i zjadlam ciasto! pomimo diety zdjecia dorzuce jak zaladuje

u nas bylo piekne przedstawienie.. potem tatusiowie dostali laurki serca a mamusie z gliny czy z czegos ulepione wzory koszyczkow ozdobione.