Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Jaki owoc najbardziej wam smakuje??

Polecane posty

joa1983, :evil: :evil: :evil: :evil: nie podskakuj mloda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: narobilas smaka?? teraz musisz sie zrehabilitowac za te meki, ktore tu przechodze czytajac i ogladajac te rarytasy :roll:

olivka_83, na sczzescie z amiesiac juz ciezarowa nie bedziesz i mi myszy chociaz nie naslesz :lol:

joa1983, eeeejjjj nie denerwuj mnie :mrgreen: :mrgreen: bo teraz je nasle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jejjjuuuu ratujcie
tak,robisz smaka a potem wolasz o pomoc.nic z tego!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

a jak polepisz pierogi u Oliwki to przyjedziesz do mnie do chorzowa i tez zostaniesz na miesiac zeby nam dogadzac....

izabela75ch, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja ja wyszkole, bedzie robila najlepsze pierogi na swiecie :mrgreen: :mrgreen: nawet z zamknietymi oczami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

joa1983, nie sadze ale Ty masz przechlapane pierogowo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nie ma baletow jest lepienie pierogow-zacznij juz dzisiaj trenowac :-P :-P :-P

a co wy impreze pierogowa moim kosztem maci zamiar robic :?: :?: :?: :evil: :evil: :evil:

joa1983, jaka impreze, dla mnie bedziesz kleic tylko i wylacznie dla mnie ;-) ;-) do Izy pojedziesz jak sie jagody skoncza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

olivka_83, Ty.......ales zachlanna....

trudno,pojdzie Ci w boczki.... :mrgreen: :mrgreen:

to Joa do mnie przyjedzie i bedzie mi robic pierogi z grzybami....albo z mrozonymi jagodkami... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 29 Maj 2007, 12:11 ]

Joa,nie boj sie jak u mnie bedziesz to Ci niczego nie zabraknie....u Oliwki pewnie bedziesz mieszkac na placu w malym namiocie.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

olivka_83, taaa raz trzasniesz tak?? i po zawodach bedzie ;]
nie licz na nic......pierogi lepisz i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a zanim beda jagody polepisz z truskawkami..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rzemyk72, i ty z nimi :?: :?: wies znie spodziewalabym sie tego po Tobie :roll: :mrgreen:

joa1983, no nie z nimi, przeciez nie chce, zebys kleila u mnie z jagodami :mrgreen: :mrgreen:

rzemyk72, ahahahahahaha to Joa masz przerabane!!!!!! caly rok lepisz pierogi i KONIEC!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rzemyczka pierogi to pierogi

olivka_83, klaszczesz z radosci uszami :?: :?: :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

joa1983, nie smec :mrgreen: :mrgreen: bedziesz miala zajecie i wszyscy beda szczesliwi :mrgreen: :mrgreen: ;-)

rzemyk72, i przy okazji 100 razy pie*dolca dostane...pierogi po nocach beda i sie snily :roll:

No ja Cie joa1983 nie chce martwic, ale u nas od setki to sie dopiero zaczyna, bo mniej sie nie oplaca robic, za szybko znikaja :mrgreen:

Zaloguj się, aby obserwować