Jump to content
tutelitury

Jak przygotowania na 1 czerwca...?

Recommended Posts

W domu jakos nic, w przedszkolu dzisiaj wlasnie jak zawioze spytam sie czy cos jest dla dzieciakow szykowane ...

w domu nic nie bedzie szykowane, jakis prezencik i tyle. Balony przesune na Urodzinki (juz kupilam 100 balonow) dmuchac teraz nie bede bo jeszcze urodze i dopiero bedzie jazda :evil: wiec impreza przesunieta na 14 lipca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W przedszkolu-nie wiem,czy cos organizuja dla maluchow,bo nic nie wspominali.Natomiast jak Misio wroci do domu,to przyjedzie Rodzinka Meza z dziecmi i skladamy sie,razem z nimi i tesciami na 6-pizze.Potem odsapniemy sobie i pojedziemy pod,,Chate polska''-bo ma sie odbyc festyn z okazji Dnia Dziecka.Natomiast wieczorkiem wybieram sie z Mezusiem,,na Dni Lubonia''(Lubon to miasteczko kolo Poznania) i ma sie tam odbyc koncert M.Ostrowskiej :-> ,natomiast jutro jest koncert zespolu Mezo i K.Wilk,natomiast impreze kilkudniowa z okazji,,Dnia Lubonia''-zakonczy K.Krawczyk. :-> Ale jutro nie pojdziemy,bo moj Mezus zaprosil na jutro kolegow na mecz.

Synek w przedszkolu bawil sie super byl clown z balonami, malowanie i zabawy. Ciasta i prezenty. Potem Mcdonald's i lody. Dzieciaki gonily za soba z mieczami, maczugami, balonami.

A teraz siedzi i oglada maraton ze Scooby - doo :lol: Jutro dalszy ciag imprezy :lol: :lol:

I u nas w przedszkolu byly zabawy, jakies konkursy, byl Smok duzy i Pani jakas robili jakies przedstawienie i konkursy tez, na koniec prezenty, wzielam Go wczesniej to takze jak u Tute wizyta w MC byla, a pozniej powrot do domciu i wizyta gosci- Taty Chrzestnego FIlipka czyli mojego brata z zonka i wielkie pizze na kolacje :)

8037878e37.png

dzien dziecka -pelen wrazen i emocji ,u nas zabawa polaczona z urodzinami szykuje sie 15.06

Ja niedawno wrocilam z dnia dziecka w przedszkolu.Super bylo,dzieci przeszczesliwe,byly konkursy,wystepy z okazji dnia mamy(bo u nas to polaczone bylo i zrobiono dzien rodziny),pokazy strazy pozarnej i przejazdzka straza,polewanie z weza strazckiego,policja i rundka radiowozem na sygnale,pokazy tresury psow.

Ja sklerotyczka w srodku nocy,wstawilam baterie na ladowarke i rano zapomnialam ja wsadzic do aparatu.Przed samym wystepem dopiero sie skapnelam,ze mam aparat bez baterii :evil: .I niestety wiekszosc zdjec mam u kolezanki w aparacie.Jednak kilka mam bo maz mi potem baterie doniosl i wam zaprezentuje :lol:

dscn6029_748.jpg

dscn6028_130.jpg

dscn6016_213.jpg

dscn6027_643.jpg

dscn6015_555.jpg

dscn6014_119.jpg

wow superowy Dzien Dziecka .... Ja zdjec nie robilam :/ Adaskowi sie chyba podobalo w wozie policyjnym co ? :-)

Adasiowi najbardziej podobalo sie to,ze policja ich na sygnale po osiedlu wozila :mrgreen: No i oczywiscie,ze strazacy pozwolili im polewac z weza strazackiego :mrgreen:

a co kupic dziecku na dzien dziecka?

ulawisnia to zależy w jakim wieku to dziecko jest, bo przecież dla maluszka można kupić smoczka, dla przedszkolaka klocki, dla nastolatka komputer:D

No ale dla dzidziusia nie kupisz komputera, a dla nastolatka smoczka czy klocków :rolleyes:

To też zależy od płci dziecka bo dla 10 chłopca nie kupisz przecież lalki z nocniczkiem:D

Musiałabyś napisać ile ma lat dziecko któremu chcesz kupić prezent na dziań dziecka i w tedy może ktoś pomoże Ci znaleźć coś ciekawego na dzień dziecka :)

a my mamy taki pomysł: Kinga (3latka) miała teraz w lutym urodzinki,przewidzieliśmy z mezem że rodzinka da kolejne zabawki, ksiązeczki,( wiecej do sprzątania:D) Więc powiedzieliśmy Kindze ze mamy niespodziankę i pojechaliśmy samochodem na duży plac zabaw. Była tam pierwszy raz i zrobila wielkie oczy , a buzia sama się śmiała. Biegała tam ponad 3 h. Czyli zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, trampolina,tory przeszkód, konkursy...Było super

No pewnie ! Filip uwielbia Malpie Gaje i robimy sobie takie nasze dni tak okolo 2 razy w miesiacu :) Odbieram Go po obiedzie z przedszkola (okolo 12h30) na placu jestemy okolo 13h i wybawia sie ze 2-3h :) Pozniej obiadek w McDonaldzie i powrot do domciu :)

no my bylismy dopiero pierwszy raz, ale co chwile Kinga piszczy że chce tam jechać, nawet co dzień.Na pewno nie długo znów się wybierzemy bo jest nie daleko, a przy tym mnóstwo radości

A u nas jeszcze przed narodzinami Hani, umówiliśmy się, że na dzień dziecka jedziemy w jakieś fajne miejsce. Na razie jest to ZOO. Spędzamy tam calutki dzień. Oglądamy zwierzaki, bawimy się na trawie i przy fontannach, jemy górę niezdrowych rzeczy (tzn ostatnio, bo jak Hania miała roczek, to miała swój prowiant). Na koniec jakieś dwie godzinki przed zamknięciem idziemy na plac zabaw i tam my odpoczywamy, a mała szaleje z dzieciaczkami. Później z "flaczkiem bez sił" wracamy do domku. Prezentu od nas nie dostaje, tylko od rodziny. Z reszta dla niej ZOO jest tak cudowne, że nawet nie pyta o prezent :)

Powiem tak,mam termin porodu na koniec maja wiec wszystko mozliwe ze uda mi sie urodzic w dzien dziecka:),wiec ten dzien bedzie z glowy...

Brytkaa, i miałabyś z głowy, bo urodzinki zawsze się urządza :) Także trzymamy kciuki żeby był 1 czerwca ;)

Ja na razie jestem na etacie przygotowań urodzin małego bo to już w piątek:)tort już zamówiony a co resztę to się wymyśli:)