Skocz do zawartości

Polecane posty

byłam w sobotę na tej akcji dni zdrowej skóry i dobrze że się wybrałam, co prawda musiałam trochę postać w kolejce ale było warto,

pani dermatolog zrobiła mi testy skóry jakimiś aparatami i mam cerę tłustą ale odwodnioną, niestety zmarszczki mogą właśnie dlatego się robić że skóra jest odwodniona, no i jak pokazałam te przypalone plecy to okazało się że skóra sucha na wiór brak osłony tłuszczowej (czy jakoś tak), zalecenia to pić dużo czystej wody ale niegazowanej (błe), dodatkowo mogę spryskiwać twarz szyję i dekolt (teraz to też plecy) taką wodą termalną w spreju, dostałam też próbki kremów nawilżających i przeciwzmarszczkowych, no i koniecznie smarować się kremem z filtrem (dobrze, że kupiłam filtr 50).

1Mamut ja też mam cerę tłustą i odwodnioną. Stosuję właśnie po umyciu buzi wodę termalną a na to kremik. Jednak te wody termalne niestety takie tanie nie są. Za to w Rossmanie znalazła taką wodę: Aqua Vital spray- nie rozpyla co prawda tak delikatnej mgiełki jak woda termalna z Avene czy Vichy, ale też jest bardzo dobra i co ważne dla mnie jest tańsza:D

Też bym poszła chętnie na takie Dni zdrowej skóry:)

Nadin a jaki krem stosujesz? , ja na tej akcji dostałam próbki kremów vichy, bardzo fajne w użyciu skóra miękka jak aksamit, jak skończę te próbki to może sobie kupię cały krem w aptece,

muszę się pochwalić że wczoraj wypiłam całą półtoralitrową butelkę wody :D

dziś idę po zapasy wody do sklepu, ciekawe czemu nie powinna być gazowana, w końcu to też woda :rolleyes:

1Mamut teraz używam krem krem na dzień i na noc to: Dax Cosmetics, Perfecta Cera Mieszana, krem na dzień i na noc, matujący, przeciwzmarszczkowy z Fito-Retinolem (już o nim wspominałam w tym wątku). Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku, uważam że jest to bardzo dobry kremik w przystępnej cenie:) Nie podrażnia, nie zapycha ładnie nawilża:)

Ale też bardzo zadowolona byłam z kremu do twarzy La Roche Posay, Active C - wersji do cery tłustej. Ten krem świetnie nawilża, rozjaśnia drobne przebarwienia a skóra staje się po nim gładsza, promienna i odświeżona.

1Mamut myślę że to dobry pomysł żeby pic codziennie wodę mineralną, bo

na pewno ma to jakiś pozytywny wpływ na skórę:)

jak byłam w mieście w aptece dostałam próbki tych La roche dwóch kremów, pudru w płynie (nie wiem jak to się zwie) kremu pod oczy i takie maluślie buteleczki jedna z płynem do demakijażu a druga z żelem też do demakijażu, niestety jak się tych kosmetyków do demakijażu używa nie wiem więc na razie używam ten żel po prostu razem z wodą myję nim twarz, kremiki są naprawdę super, ten pod oczy jeszcze mam reszta mi się wykończyła, bo to takie maluśkie próbki, jak będę znów w mieście to zapytam ile kosztują te kosmetyki, u mnie na wsi nie ma ich w aptece :mad:, najbardziej podpasował mi taki Active CXL z witaminą C i SPF 12, mam nadzieję że nie będzie jakiś strasznie drogi :confused:, narazie sie wstrzymam bo wzięłam udział w konkursie i może wygram kosmetyki vichy, jeśli nie to kupię ten krem z la roche

1Mamut to życzę Ci żebyś wygrała:) Mogłabym podpyta Cię czy te kosmyki są dobre:)

A Active CXL jest podobno świetny to podobno ten sam krem, który używałam- Active C, tyle że z filtrami:) Na pewno kosztuje niestety około 80 zł:(

uff to drogo, kurcze nie wiem czy sobie na tak drogi krem pozwolę, ja dostałam 2 próbki tego Active C i ta zwykła nie za bardzo mi podpasowała bo mi się twarz świeciła okropnie, natomiast ten z filtrem active c xl 12 spf jest dla mnie bomba, bo matowi twarz, niestety jest dość gęsty więc próbka starczyła mi dosłownie na 3 razy, a może u Ciebie w aptece też dają próbki tych kremów, trzeba zapytać, bo wiesz jak nie zapytasz to nie dostaniesz, ja wyczaiłam, że stały próbki to zapytałam, to chyba ogólnopolska akcja la roche w aptekach które mają te kosmetyki

a ja kupuje na alllegro saszetki - oplaca sie...chociaz niektorzy krytykuja i prowadza akcje by nie kupowac tego typu zestawow

ostatnio kupiłam sobie krem ROC który w aptece kosztuje 90 zlotych 30 ml

na allegro zamowiłam ta sama ilość w saszetkach - czyli 20x 1,5ml i wyszło 21pln juz z przesyłką

Dzuli to jest genialny pomysł :) Naprawdę się opłaca. Myślę że naprawdę lepiej kupić taniej takie próbki:) niż przepłacać za całe opakowanie

1Mamut faktycznie po Active C buzia się świeci, tyle że ja zawsze stosowałam go na noc a rano miałam śliczna buzię.

Ale bardzo chętnie bym wypróbowała ten Active CXL i chyba zamówię takie próbki na Allegro :)

znalazłam na allegro taki krem redermedic z La roche dziewczyna sprzedaje 15 opakowań takie małe tubki po 5 ml czyli 75 ml za 35 zł + 10 to 45 za 75 ml

LA ROCHE-POSAY REDERMIC 75 ML (401221738) - Aukcje internetowe Allegro

zastanawiam się bo jakoś strasznie tanio wychodzi w porównaniu z ceną z apteki i w sumie o to chodzi, tylko że kiedy krem jest w saszetce to ma się pewność że jest oryginalny, a ten jest w takich małych tubkach i zastanawiam się czy zawartość opakowania będzie oryginalna,

jak myślicie? kupowałyście w takich tubkach? czy takie tubki są zabezpieczone jakoś że widać gdyby były już otwierane?

kurcze kupiłabym ale ...

co myślicie na ten temat?

ups aukcja zakończona post nieaktualny sorry

Edytowano przez 1mamut

1Mamust bardzo fajny jest ten kremik, kiedyś zamawiałam coś dla synka w aptece internetowej i dostała taką małą tubkę właśnie i byłam zadowolona:)

Niestety nie pamiętam czy tubka ta była zabezpieczona przed otwarciem. Z kolei dostałam też małą tubkę kremiku ANTHELIOS XL KREM SPF 50+ i była ona zabezpieczona przed otwarciem. A żeby było śmieszniej to dziś dostałam małą tubkę- próbkę kermu kojącego do skóry nadwrażliwej AVENE i oprócz zakrtki nie było rzadnego innego zabezpieczenia.

no kupiłam sobie na allegro tak:

50 ml redermic do cery mieszanej i normalnej za 24 zł i

50 ml active c xl 50 ml tez za 24 zł,

plus 6 zł za przesyłkę, w sumie 54 zł za 100 ml kremu to chyba bardzo tanio w porówaniu ze sklepowymi cenami

krem jest w saszetkach po 5 ml, teraz czekam na przesyłkę, mam nadzieję że będą oryginalne te saszetki.

jak przyjdzie napiszę czy dokonałam dobrego zakupu :D

Ba nawet bardzo tanio:) 1Mamut na ten active c xl 50 ml tez za 24 zł, to ja też się skuszę. Active c mi bardzo odpowiadał, a skoro ten active c xl jest jeszcze lepszy, to jak mi się tylko skończy mój kermik, to też sobie zamówię takie próbki:) Faktycznie bardzo się opłaca.

doszły moje kremy:hello1::hello1::hello1:

w tubeczkach po 5 ml każda tubka zamknięta tak jak pasta do zębów więc na pewno są oryginalne

czy krem można przedawkować?:D

tak sie ciesze że smarowałam się już ze 4 razy :D

i chyba moja cera wygląda już lepiej :flower: czy to możliwe,

a może po prostu jestem dziś wyjątkowo rozpromieniona

1Mamut to super :) Jak są tak zapakowane jak piszesz to elegancko:) Ja napewno też zamówię takie próbki- tego kremiku. Uważam bowiem że bardzo się opłaca:)

A ja ostatnio wypróbowałam maseczkę do buzi: Dermaglin, Maseczka 'Kleopatra' z zieloną glinką kambryjską, miodem, olejkiem różanym i jedwabiem http://www.raan.istore.pl/sklep,1846,,,03,,pl-pln,615626,0.html i muszę przyznać że bardzo przypadła mi do gustu.

Jak stosuję tą maseczkę to skóra na mojej twarzy jest bardziej oczyszczona i napięta:)

Kremiki o których pisałam wyżej oddałam mojej mamie bo mi niestety mi nie pasowały, pani w aptece powiedziała że prawdopodobnie aktywna witamina c mi zaszkodziła, teraz mam ziaję, kilka różnych żeby się nie uczulić ale przymierzam się do kremu efeklar to taki do tłustej cery, podobno jest super, dostałam próbki ale po takiej małej ilości trudno stwierdzić czy pomaga, ale tak czy inaczej zamierzam sobie kupić :)

Wśród moich znajomych ostatnio właśnie bardzo popularne stały się zabiegu botox. W http://drstyczen.pl/ oferują właśnie różne ciekawe zabiegi na poprawę naszego wyglądu :) Czasem takie zabiegi pomagają walczyć z niską pewnością siebie.

Najpewniejszą metodą na zredukowanie zmarszczek są zabiegi medycyny estetycznej. W Kielcach jednym z bardziej popularnych i uznanych gabinetów jest MedicoDerm http://dermatologkielce.com.pl/medycyna-estetyczna/ - w tym gabinecie na wysokim poziomie, dobrymi preparatami, z gwarancja powodzenia zabiegu i efektami, które zaskoczą niejedną z nas. Na plus rzecz jasna.

Ja nie chodzę na żadne zabiegi poprawiające urodę, bo na całe szczęście jeszcze nie muszę, ale wydaje mi się, że zdecyduje się na jakieś peelingi chemiczne za rok lub dwa. Na razie stosuje krem nawilżający przeznaczony dla kobiet w moim wieku. Wcześniej stosowałam uniwersalny krem nawilżający do skóry twarzy, ale po przeczytaniu tego artykułu http://www.lirene.pl/artykuly/kremy-do-twarzy zdecydowałam się na jego zmianę, bo artykuł uświadomił mi jak ważne jest stosowanie kremu dostosowanego do naszego wieku. Używam kremu 30+ , bo mam 36 lat. Poza używaniem kremów stosuje raz w tygodniu peeling, nakładam maseczkę, a także co drugi dzień serum na noc.

Ja słyszałam sporo pozytywnego na temat plazmy frakcyjnej i sama zastanawiam się nad tym, aby się na nią wybrać. Usuwa nawet bardzo głębokie zmarszczki i daje fajne efekt. Zastanawiam się nad tym, aby skorzystać z oferty: http://www.instytutluisa.pl/uslugi/plazma-frakcyjna-arc/ - nowoczesny sprzęt oraz profesjonalne podejście do pacjentów.