Skocz do zawartości

Polecane posty

Zmarszczki to naturalna sprawa ale nie każda kobieta chce je mieć :) W sumie to rozumiem bo odkąd pojawiły się pierwsze zmarszczki na mojej twarzy staram się robić wszystko aby się ich pozbyć. Ostatnio zdecydowałam się na zabieg odmładzania twarzy w Klinice Piękna http://joannagesicka.pl/medycyna-estetyczna/odmladzanie-twarzy/ . Klinika oferuje różne metody - kwas hialuronowy, osocze bagatopłytkowe oraz mezoterapia. To zabiegi mało inwazyjne i całkowicie bezpieczne. I co najwazniejsze - efekt widać prawie od razu.

Medycyna estetyczna jest jedynym ratunkiem na zmarszczki tak naprawdę. Kremami nigdy nie uzyskamy takiego efektu jak np. laserem frakcyjnym. Moja siostra robiła sobie zabieg na zmarszczki wokół ust w CM Arnica i jest bardzo zadowolona z efektu. Ja też widzę, że skóra się wygładziła i to znacząco, ogólnie wygląda młodziej, aż promienieje. A to tylko kwestia zmarszczek, jak one potrafią wyraz twarzy człowiekowi zmienić jest nie do pomyślenia...

Polecam karboksyterapię w Vici Clinic w Krakowie. To zabieg polegający na podawaniu pod skórę dwutlenku węgla, dzięki czemu skóra staje się jędrna i zmarszczki wygładzają się. Na pierwszy zabieg mają 50 % zniżki ;)

Ja, po długich walkach z pogłębiającymi się zmarszczkami mimicznymi postanowilam skorzystać z profesjonalnego zabiegu

usuwanie zmarszczek lublin przeprowadzonego w gabinecie dr Tarkiewicza. naprawdę, widzę zdumiewające efekty. Znajomi mówią, że ten zabieg ujął mi co najmniej 10 lat. Polecam gorąco ! ;) Cera wygląda na zdrową i wypoczętą ;)