Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Doo

Dlaczego ja nie zaineresowalo??

Polecane posty

Poszlam na pierwsza lekcje pokazowa i moja corke nie zainteresowala zupelnie lekcja. Krecila sie nudzila i nic z tego nie wyszlo. Nie sluchala polecen pani ma 3 latka.

Czy jeszcze za wczesnie ? Czy nauczycielka nie potrafila ja zainteresowac lekcja?

po pierwsze powiem tak: na nauke jezyka obcego nigdy nie jest za wczesnie. juz samo to ze byla na zajeciach, na pewno cos jej dalo.

przyczyn tego, ze byla zajeciami niezainteresowana moze byc mnostwo. mogla byc zmeczona, mogla byc spiaca, lekcja mogla byc nieciekawa, moglo akurat zainteresowac ja cos innego.

musimy pamietac ze dla malych dzieci wszystko co je otacza to nowosc. dlatego szybko zmieniaja obiekt zainteresowania, nie skupiaja sie dlugo na jednej rzeczy.

nie mozna po jednych zajeciach stwierdzic ze dziecko jest niezainteresowane. na takie zajecia trzeba pochodzic dluzej. poza tym dodam, ze dziecko nawet nie uczestniczac w zajeciach uczy sie.

tak, poniewaz osluchuje sie z jezykiem, a to bardzo wazne. prosze sobie przypomniec ile razy mowimy o czyms przy dziecko, myslimy ze ono nie slucha, a potem dokladnie wszystko powtarza przy innych osobach.

dlatego tez trzeba pamietac ze dziecko chlonie otaczajacy nas swiat wszystkim.

jezeli jest Pani z Warszawy zapraszam na lekcje pokazowa ktora przeprowadze ja. zobacze wtedy jak dziecko reaguje.

prosze pamietac ze czynne uczestniczenie w zajeciach jest dla dzieci czasem trudne, musza sie oswoic, bardzo w tym pomaga obecnosc rodzicow i ich namowy. no i oczywiscie interesujace zajecia.

zapraszam na strone http://www.seesaw.pl albo prosze o napisanie maila ewa_siewicz@seesaw.pl z informacja o tym, kiedy moglaby Pani przyjsc na taka lekcje. jest ona bezplatna wiec nie wyniknie z tego na pewno nic zlego:)

na stronie (http://www.seesaw.pl) znajduja sie informacje o lokalizacjach. bedzie ich we wrzesniu znacznie wiecej. na lekcje pokazowa trzeba sie uprzednio umowic.

Zaloguj się, aby obserwować