Jump to content
sylwia.wk

Śmieszne aukcje allegro.

Recommended Posts

napewno się nudzą :) ale żeby takie rzeczy wystawiać:D:D:D ale rewelacyjny pulpit za złotówkę to chyba se sprawie:D:D:D:D

Od paru dni szukam na allegro telefonu, bo moja motorola została rozwalona przez Oliwiera:cool: Ale dziś trafiłam na naprawdę wyjątkowy telefon i choć jestem kobietą to sposób w jaki został wyeksponowany ten telefon zwrócił też moja uwagę:D

A oto opis tego wyjątkowego telefonu:

"Ten telefon jest od wyjątkowej osoby, co sprawia, że i on jest wyjątkowy. Jego właścicielką jest piękna i seksowna kobieta, którą możesz zobaczyć poniżej,

Eksploatowana w bajecznych warunkach ;)

Wyobraz jak za około 3 tygodnie dostajesz paczkę od listonosza. Otwierasz ją i z radością i uśmiechem widzisz, że to zakupiony telefon od pięknej kobiety. Cieszysz się posiadając go, uśmiech sam pojawia Ci się na twarzy :) No i do tego ta mina zwycięzcy, że to Ty masz ten telefon"

a poniżej zdjęcie tego świetnego telefonu :D

ps ciekawe ile panów obserwuje tą licytację;)

NOKIA 6300 100% SPRAWNA od kobiety UNIKATOWA ZOBAC (767033216) - Aukcje internetowe Allegro

767033216.jpg

hmm zgadzam sie, ze ta nokia jest ok. Mam ja dwa latka i sie sprawdza ok ! Jedynie bateria mogla by byc lepsza... Ale to ta baterie ma wiele innych Nokii wiec to juz widac, ze to nie czasy gdy Nokia miala najlepsze baterie....

hehe Ja lubie sobie ogladac te smieszne aukcje ! Smiechu nie raz jest co niemiara :)