Skocz do zawartości
tutelitury

Buty/sandały/klapki/pantofelki...??

Polecane posty

Zazwyczaj chodzę w obuwiu sportowym.... Na którym nie oszczędzam, kilka par stoi głownie jednej firmy do ktorej juz sie przyzwyczaiłam, kupuje w factorze czy tym drugim outlecie albo na wyprzedażach wiec ciutkę taniej wychodzi zawsze, Filipkowi także, Andrzej sobie sam wybiera juz ....

A teraz lato to klapeczki..... Jakos w tym roku zaszalałam i kupiłam kilka par bo lubię dobierać kolorami do stroju, wiec kilka kolorow ich się uzbierało jakoś głownie kupowane w ccc wiec w miarę tanio...

A pomyśleć, ze przed poznaniem mojego Trolla to głownie obcasy czy to zima, lato, jesień.... Teraz obcasów dwie pary, na jakieś wyjście tylko i starczy....

A i uwielbiam zamszowe buty...... Kozaczki zamszowe och bardzo lubilam, teraz to bym sie chyba zabila w nich, wiec trapery glownie zima.........

Ja jak cat przed poznaniem trolla to na obcasach pomykałam w ogóle jakaś taka elegantsza była :-P

Teraz na lato głownie japonki kupuje,ostatnio mój kochany syneczek mi cudowne wypatrzył.Takie wiązane w rzymski sposób nad kostka,w kolorze brązowego złota.

Wiosna i jesienią balerinki,czasem z małym obcasikiem.Zima trapery.

Ja na obcasach nigdy nie chodziłam bo wyglądałam jak żyrafa :-) kupuje sandałki rożnego rodzaju ,japonki również

A ja właśnie głównie japonki na lato :D jakoś znowu nie mogę się przekonać do klapek, choć wczoraj jedne upatrzyłam... Oczywiście zamszowe z drewnem ....... cudooooo

ja nosze wszystko na płaskim obcasie. Lubię japonki i klapki. Sandałki tez. Zależy co mi wpadnie w oko.na jesień balerinki i mokasyny a na zimę mam oficerki i takie do kostki. Wszystko płaskacze.... :-( :-( :-(

a ja mokasyny, japoneczki białe lub czarne sportowe buty koniecznie, inny kolor nie pasuje mi

Niestety wszystkie te buciki są na obcasach, a ja na co dzień noszę czarne klapki na płaskim obcasie- przy moich łobuziakach niestety nie mam za bardzo wyboru:D

Nadin śliczne te buciki:) Tylko ja bym miała problem bo ja tylko na płaskim chodze. Jeszcze się nie nauczyłam na obcasie i chyba bym nogi połamała.

kocham buty :D:D

wole na obcasie

sportowe do biegania na codzien

maz kiedys wyrzuci mnie z nimi z domu :D

Chcę sobie kupić jakieś fajne sportowe butki na lato, tak na rowerek czy na wycieczkę, żeby było wygodnie i noga się nie pociła.

co sądzicie o tych? są z siateczki i w opisie jest że nie mają szwów żeby nie obcierać nóg,

nigdy nie nosiłam sportowych butów i nie mogę się zdecydować, ale te mi się spodobały, szukałam z reeboków bo podobno mają bardzo dobre i trwałe

P5195150.jpg

hmm Mamut szczerze Ci powiem, ze najlepiej bedzie jak podejdziesz do jakiegos sportowego i doradza Ci odpowiednie na rower... Ja glownie chodze w sportowych caly czas: nike, reebok czy new balance, ale wybieram te co mi sie podobaja, bez jakiegos przeznaczenia ich wiec nie doradze, ale sadze, ze w sklepie beda wiedzieli ktore doradzic...

1mamut fajne te buciki o których piszesz:)

Wydaję mi się że takie buciki bezszwowe z oddychającego materiału mogą być super- bo przecież nie powinny obcierać i noga nie powinna też się w nich pocić, a to chyba podstawa jeśli chodzi o wycieczki.

Tu może jeszcze coś znajdziesz o wygodnych butach sportowych:

Kafeteria - Buty do biegania

A tu właśnie ktoś pisze o bezszwowych butach z reebok Buty sportowe - Sprzęt sportowy - Forum - WP.PL

Ja od dwóch lat mam sportowe buty z Pumy i jestem z nich bardzo zadowolona, są bardzo wygodne, leciutkie, noga mi się w nich nie poci i nawet spokojnie mogę chodzić w nich jak pada deszcz:D

Wizualnie do najpiękniejszych nie należą, ale na wycieczki dla mnie są niezastąpione. Chodzę jednak w nich raczej na wiosnę i jesienią. Niestety nie wiem co to za model :confused: Szukałam go przed chwilą ale nigdzie ich nie mogłam znaleźć. Kupiłam je 2 lata temu na wyprzedaży cena była atrakcyjna, buty wyglądały solidnie, a ja akurat potrzebowałam wygodnych botów bo byłam w ciąży:D

Jednak na upalne dni to jednak ich nie zakładam- mimo wszystko to jednak zakrywają nogę i są czarnego koloru więc mogło by być w nich gorąco.

Dlatego w ciepłe dni noszę sandałki Ecco- jak dla mnie najwygodniejsze buty na świecie;). Są świetne na wycieczki nawet w górach się dobrze spisywały;) Biegam w nich prawie codziennie w lecie od 4 lat. A jak mi je mąż kupował to mu powiedziała że w tym to ja chodzić nie będę:o:rolleyes: bo też moim zdaniem do najpiękniejszych nie należą;)

wow Sylwia na serio za grosze ;) Super ! Ja teraz licytuje na allegro dwie pary wlasnie w troszke tylko wiekszej cenie niz Ty te kupilas :)

u nas bylo otwarcie sklepu i te klapki po 7,99 jest tam cena z rerszta na nich :)

bluzeczki letnie na cala rodzinke po 4zl.. paski do spodni takie z bajerami cekinami po 1zl... tak ze sie oblowilam wtedy..