Skocz do zawartości
tutelitury

Buty/sandały/klapki/pantofelki...??

Polecane posty

no tylko niewiesz co sie dzialo przed otwarciem by dostac sie na sale.. kolejka godz przepychanie i wogole masakra.. :)

Faktycznie cena bardzo atrakcyjna za te klapeczki :eek::) Dużo więcej chyba kosztowało ich wyprodukowanie;) Sama bym Sylwia stała w kolejce za takimi klapeczkami:)

Ja dzisiaj u nas w sklepie znalazlam fajne na drewnianej podeszwie, ale 80zl :) Pieniazkow nie mialam przy sobie, w sobote kupie, bo w sobote ma byc sklep otwarty :)

Cat mi właśnie najbardziej podobają się w tym sezonie buciki na drewnianej podeszwie i na korku.

No i jak na drewniana podeszwe to i tak sa w miare lekkie, no zobaczymy czy sie nie rozmysle do soboty, teraz zalezy mi by bylo obuwie wygodne, bo zamierzam sporo spacerowac z wozkiem by potracic kg :)

ja sobie ostatnio kupiłam kilka par butów, doszłam do wniosku że skoro noszę buty latami, bo nie niszczę zbytnio i nie wyrastam to będę kupowała sobie droższe i dobrych firm, żeby były wygodne i porządnie wykonane, tak więc zaszalałam i kupiłam sobie skórzane bardzo wygodne sandałki firmy Lesta za 140 zł

100_5568.JPG

1mamut fajniutkie buciki :) i widać że są ze skórki na pewno też są wygodne:)

ja ma kilka par sandałków, sportowe do codziennego użytku, jedne na płaskiej podeszwie i jeszcze takie całkiem eleganckie na wielkie wyjścia. Nie mogę powiedzieć, że nie mam co na siebie włożyć ;) Jednak nie byłabym prawdziwą kobieta gdybym nie szukała kolejnej pary. Teraz mi się marzą takie sandałki z dużą ilością paseczków, widziałam kilka ciekawych modeli np H&H SANDAŁY Rzymianki albo SANDAŁY SKÓRZANE RZYMKI. Nie mam takich w swojej kolekcji ;)

ja szukam czegos na koturnie i nie mocno wycietego bo mnie cos wszystkie obcieraja

Może zobaczysz obuwie na tej stronie. Mają wszystkie marki i myślę, że coś dla siebie tam znajdziesz.

Ja ostatnio kupiłam sobie nowe buty na jesień w sklepie Schaffashoes - poleciła mi go koleżanka która była bardzo zadowolona z zakupów jakie tam zrobiła ;) I ja również mogę podpisać się pod tym zdaniem - fajnie wykonane, firmowe na 100% ponieważ takie same swego czasu kupowałam w sklepie stacjonarnym w moim mieście ale o wiele drożej. Poza tym znalazłam fajne kody rabatowe które dają spore zniżki : Schaffashoes - aktywne kupony promocyjne i kody rabatowe - KodyRabatowe.pl :) Tak więc się opłaca.

A witam, dobry pomysł z tym forum, ja mam 12 par butów na różne okazje i pogodę, lubię kupić sobie coś nowego czuję wtedy iż jest mi dobrze, ktoś musi mnie pochwalić robię to sama. Polecam

Ilość par butów nie jest adekwatna do ich użytkowania. Często kupuje się buty w których nie ubierze się ani razu. Jest to strata pieniędzy. Warto zainwestować w dobre buty. Polskie buty są wykonane z wysokiej jakości obuwia. Jest znaną i cenioną marką na całym świecie.

A ja do tematu butów podchodzę praktycznie, mam zawsze kilka zapasowych par w zależności od pory roku. Najczęściej wykorzystuję te do biegania, uwielbiam potruchtać chociaż pół godziny dziennie. Jakbyście były zainteresowane, polecam sklep internetowy adrenaline.pl. Można tam znaleźć w przystępnych cenach oryginalne adidasy, nike'i czy reeboki. Ja ostatnio wypatrzyłam takie fajne buty retro, przecenione z 299 zł na 229 zł - https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_kobieta_buty_adidas-originals-7134.html

Ostatnio w modzie właśnie te buty retro, ale czy ja wiem czy to tak ładnie wygląda? Raczej sceptycznie podchodze i się nie zdecyduje na nie

Ile mam butów? Aż wstyd się przyznać, bo będzie ich z kilkadziesiąt par :D Godzinę temu zamówiłam kolejne buty damskie na azaway.com bo nie mogłam się powstrzymać :D Ale to nie jest tak, że one leżą tylko w szafie, bo chodzę w nich cały czas. Więc uważam, że nie są to zmarnowane pieniądze.

Ja to mam manię kupowania butów, teraz jeszcze jak odkryłam multu.pl to w ogóle, to taki dyskont z butami i można tam super modele, modne kupić za 15-20zł :D no to kurczę, okazja jak nigdy, stacjonarnie na pewno się tak nie dostanie

Luiza sprawdzilam to multu ktore polecilas i masz racje... super maja tam buty.. ze tez wczesniej na ta strone nie wpadlam :D Dzieki Ci, uzupelnie moja kolekcje 30 par o nastepne hehe

Edytowano przez frania95