Skocz do zawartości
sylwia.wk

Ostatnio kupiłam sobie...

Polecane posty

Naturalną hennę z kolekcji Khadi - indyjskie szmery bajery do włosów (szał) , i batonika snikersa (no słabość do orzeszków, w końcu nie można zawsze dbać o linię...):D

A ja kupiłam sobie biżuterię ... na prezent dla siostry - na święta, mikołaja i na urodziny, bo siedzi w Anglii i nie pojawi się przez jakiś czas, dopiero aż po świętach. Z resztą jak i w zeszłym roku.

A ja kupiłam sobie zestaw bielizny :) . Od dawna marzył mi się jakiś elegancki komplet :rolleyes:

komplet jest z kolekcji bielizny Corin, polecam bardzo ładna i zmysłowa bielizna.

Poda Wam się ?

634574865575831713.jpg

Ostatnio kupiłam sobie kilka par tradycyjnych, gładkich leginsów ze strony leginsy sklep Kupiłam kilka kolorów i mimo niskiej ceny okazały się bardzo dobrej jakości. Jak dla mnie świetne :)

Edytowano przez anja

Ostatnio kupiłam coś na przeprosiny męża. :) Odwiedziłam sex shop i wybrałam bardzo ładny zestaw seksownej bielizny. Myślę, że dziś wieczorem przeprosiny będą przyjęte. :D

Piękny komplet ze srebra ;) Naszyjnik plus kolczyki z kryształami :) Bardzo lubię biżuterię ze srebra tak więc postanowiłam trochę się rozpieścić :D

Zamówiłam je w sklepie internetowym: Biżuteria Srebrna, Swarovski Elements - SrebrnyRaj.pl - mają tam obecnie sporo promocji, można na przykład skorzystać z kodów rabatowych:

kod na 2 miesiące 10% - promo1811

kod stały 5% - rek05

Dzięki którym można sporo zaoszczędzić ;)

Zresztą to sprawdzone miejsce - robiłam tam już zakupy wiele razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona.

Kupiłam sobie prezent na urodziny:) mój facet nie widział co mi kupić i nawet lepiej zabrał mnie do galerii przekazał kartę i mogłam zaszaleć:) znalazłam cudowny zegarek i musiałam go mieć 1. Zegarki FOSSIL Damskie - sklep z zegarkami, mój mąż się tylko uśmiechną i potwierdził że to cudowny prezent:)

A ja sama kupiłam sobie prezent na urodziny:) mój facet nie widział co mi kupić i nawet lepiej zabrał mnie do galerii przekazał kartę i mogłam zaszaleć:) znalazłam cudowny zegarek i musiałam go mieć 1. Zegarki FOSSIL Damskie - sklep z zegarkami, mój mąż się tylko uśmiechną i potwierdził że to cudowny prezent:)

A ja kupiłam sobie wodę perfumowaną o ślicznym, zmysłowym zapachu :D Ti Amo Ti Amo marki Bi-es ;)

Jak traficie gdzieś w sklepie wody tej firmy to polecam, mają śliczne zapachy, nie mogłam się zdecydować którą wybrać :love10: .

[ATTACH=CONFIG]3736[/ATTACH]

medium_5906513009866.jpg

Ja ostatnio zakupiłam oregasept h97 na przeziębienie. U mnie w domu zaczął się okres chorobowy. Zawsze na takie dolegliwości jak ból brzucha, choroba czy katar używam tego olejku i pomaga :D

Ja może nie tak do końca ostatnio, bo już 3 miesiące temu kupiłam sobie serum do rzęs beauty lash pro. A pochwalić się nim muszę po po ciąży i porodzie zaczęły mi tak włosy, łącznie z rzęsami i brwiami wypadać, że wyglądałam przeokropnie... już myślałam że nic mi oprawy oczu nie postawi na nogi a tu taka niespodzianka!! po 2 miesiącach stosowania wyglądają już tak jak przed ciążą a ponoc po 6 miesiącach można osiągnąć na prawdę spektakularne efekty.... zaczynam w to na prawdę wierzyć!! :) Dla mnie kosmetyk na medal

Ja upolowałam na wyprzedaży taką super czapkę z Odjechane czapki na zimę - kolorowe i z napisami - odCZAPY . Jak tylko ją zobaczyłam wiedziałam że musi być moja:) w sklepie mają mnóstwo oryginalnych wzorów kolorów oraz napisów na czapkach każdy coś znajdzie dla siebie na pewno:) mi najbardziej spodobała się taka czapka z napisem "zołza". Pasuje do mnie jak ulał najbardziej do mojego charakteru:) a Wam jak się podobają takie czapki?

zolza-ii-odczapy.jpg

genialną, niedrogą maskę złuszczającą do stóp skinlite :) odciski i twarda skóra na piętach zniknęły :) super kosmetyk, polecam każdej mamuśce ze zmęczonymi stópkami ;) czas zadbać o siebie!!!

Zakupiłam sobie sprzęt do squasha w Squashandsport . Mają świetny, profesjonalny sprzęt. W tym odzież, buty i rakietki. Zaczęłam chodzić na kort pobrać w squasha, więc sprzęt się przydał.

A ja zakupiłam coś zupełnie innego :)klik i polecam Wam też jeżeli macie też taki problem :)