Skocz do zawartości
sylwia.wk

Ostatnio kupiłam sobie...

Polecane posty

Nowe ciuchy ;D sklep kolekcja stylu ma bardzo fajne rzeczy i nigdy nie mogę się oprzeć, żeby czegoś więcej nie wziąć ;) zwłaszcza, że konsultanci zawsze doradzą mi ciuchy odpowiednie rozmiarowo dla mnie ;)

W sierpniu wybieram się na wesele i kupiłam właśnie sukienkę z kolekcji sugarfree. Brakuje mi jeszcze butów i dodatków, ale myślę, ze z waszą pomocą dam radę. Kolorze miętowy, który podobno jest na topie.

3ee720b2d475cdf534fb3ed9220c9965.jpg

Ja zbierałam kilka miesięcy i kupiła sobie duża lornetkę do oglądania gwiazd. Przepięknie widać księżyc w nocy. Kratery i pasy gór :) Ale najpiękniejszy jest widok, gdy spojrzy się na drogę mleczną. Powala. Jestem wprost zachwycona :)

Ja ostatnio zamówiłam sobie kilka rzeczy z Esotiqu, ale najbardziej spodobała mi się piżamka :) Ich piżamki możecie zobaczyć na stronie http://www.esotiq.com/pizamy mają bardzo fajną nową kolekcję. Ja przeważnie robię tak, że patrzę na stronie, a później idę do stacjonarki, ale zamówić przez Internet też czasami mi się zdarza :)

ostatnio kupiłam sobie krem bb z bio IQ, zeby wyrównać sobie koloryt na twarzy.. bo po lecie mam jeszcze opalona skórę, więc wstarczy tylko lekki krem by miec promienną skórę i wyglądać naturalnie

Ostatnio kupiłam sobie genialny krem firmy avene i tonik eucerin. Zastanawiam się także nad wodą termalną uriache.

a ja w ramach prezentu urodzinowego kupiłem sobie ostatnio buty sportowe do biegania. Długo szukałam jakiegoś fajnego modelu w sklepach stacjonarnych. Znalazłam model który mi się podobał i pasował na nodze. Spisałam sobie model i poszukałam w internecie. Najtaniej znalazł na stronie http://www.butydobiegania.pl Szybka przesyłka. Towar identyczny z opisem i z tym co w sklepie widziałam

Ja kupiłam sobie w końcu adidasy, w których chodzę na co dzień. Wiele lat męczyłam się w niewygodnych szpilkach, w których musiałam chodzić, bo pracowałam w korporacji i taki mieliśmy dress code. Nad zwolnieniem i założeniem własnej działalności zastanawiałam sie już długo, ale dopiero niedawno postanowiłam to zrobić. Pracuje teraz na swoim, ubieram co chcę, zachowuje się jak chcę i mam w końcu czas dla dzieci. Zaczęłam być bardziej aktywna fizycznie, często biegam przed pracą lub po pracy idę na długi spacer, bo mam w końcu na to siłę i ochotę. Jeśli chodzi o buty, to kupiłam sobie jedne z tych https://sneakershop.pl/pol_m_OBUWIE_KOBIETA_AIR-MAX-7817.html

Kupiłam sobie kilka dni temu plastry na zmarszczki frownies. Zapłaciłam fortunę, ale czego się nie robi dla urody. Niestety nie mam pojęcia czy był to dobry zakup i czy nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto. Jeśli używacie dajcie znać, czy to działa i jak używacie.

Zainteresowały mnie ostatnio portfele , dlatego postanowiłam że kupie sobie jakiś modny i ładny. Szukanie odpowiedniego troche mi zajęło ale jaka przyjemność gdy udało się w koncu kupić świetny portfel.

Ja sobie jeszcze nie kupiłam ale planuję :) Wpadła mi w oko strona drogerii internetowej Ciao. Słyszałyście o niej? Mają produkty, które często są niedostępne w stacjonarnych drogeriach. To bardzo fajna sprawa. Myślę nad kilkoma kosmetykami i nad kosmetyczką bo te moje produkty już nigdzie się nie mieszczą. Która z tych kosmetyczek podoba Wam się najbardziej: https://ciao.pl/kosmetyczki?

Ja chcę sprezentować sobie jakąś fajną kreację na święta i zastanawiam się nad tym, aby kupić coś w tym sklepie: https://www.selfieroom.pl/ - modnie i często pojawiają się nowości :) Profesjonalny sklep oraz szybka wysyłka towaru :)

ostatnio kupiłam sobie kurtkę na goodlookin. Taka puchowa gruba mięsista kurtka, dzięki której spacery są mi nie straszne. Będę teraz tam tylko zamawiać ubrania.

ja ostatnio kupiłam zestaw lakierów hybrydowych i puder mineralny annabelle, koleżanka namówiła mnie na nie go , powiedziła że minerały zawarte w nim, chyba skład to ok 3-4 składniki poprawi mi skórę i nie będzie tak zatykał mi porów.

Ostatnio lakiery hybrydowe Semilac i perfumy Armani

Ja też ostatnio pierwszy raz kupiłam lakiery hybrydowe Semilac w zestawie z lampą. Jestem po pierwszym manicure hybrydowym i na razie sprawdza się super.

Ja też ostatnio pierwszy raz kupiłam lakiery hybrydowe Semilac w zestawie z lampą. Jestem po pierwszym manicure hybrydowym i na razie sprawdza się super.

wyszły Ci pierwsze hybrydy? Moje pierwsze były takie oo ale to chyba dlatego że miałam lakiery z zestawu, później kupiłam makear i było inaczej a nie sądzę bym po jednym razie złapała wprawy.