Skocz do zawartości
joa1983

Prodtownice - Prostownice

Polecane posty

bo jak zostane papiezem to pozniej sie nie dopchasz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zaszczyt to ciebie za bardzo przypadkiem nie kopnal ??

zaszczyt to ciebie za bardzo przypadkiem nie kopnal ??
alez skad Ty bedziesz legatem papieskim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

olivka_83, ale z ciebie sie nie smieli a ze mnie sie nasmiewaja

Joa , bo Twoje posty naprawde czasem trudno odczytac :roll: Twoje literowanie do notorycznego nalogu mozna zaliczyc ;-) :lol: :lol:

no co ja poradze ze mi sie guziczki merdaja noo :roll: :roll:

.....jeden sposob niezawodny na guziczki :mrgreen: POWYRYWAC :-P :lol: :lol:

saviera, sama sobie guziczki powyrywaj wtedy to byscie rozkminialy co ja napisalam ;;]

saviera, sama sobie guziczki powyrywaj wtedy to byscie rozkminialy co ja napisalam ;;]
...... a to to , to co to :lol: :lol: co bysmy :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: to chyba szyfrem , albo ja po polskiemu zapomnialam troszku :-P :lol: :lol:

rozkminialy =zastanawialy sie

co to mi z alink wyskoczyl ja go nie wstawialam :evil: :evil: :evil: :evil:

Używałam przez dwa lata prostownicy ceramicznej Babyliss Pro New Tech 35mm (zdjęcie 1), byłam z niej bardzo zadowolona :-) Maila regulowana temperaturę wygodnie się ja trzymało, bardzo szybko się nagrzewała, szybko i ładnie prostowała włosy (mam długie).

Co prawda zawsze przed jej użyciem stosowałam lotion w spray'u do prostowania włosów High Hair, Flat Iron Spray Wella, jednak myślę ze prostownica Babyliss nie niszczyła tak włosów jak prostownice z innymi płytkami.

Niestety nie mam już tej prostownicy dlatego zastanawiam się nad kupnem nowej i mam na uwadze: prostownice ceramiczna TONDEO Eco-Cerion z reg.temp. (zdjęcie 2)- podobno zmniejsza możliwość uszkodzeń włosa.

lub prostownice ceramiczna z generatorem jonow TONDEO Cerion Active (zdjęcie 3)- niestety cena jest dosc wysoka. Jednak obietnica producenta jest kusząca ze: zamyka łuskę włosa i długotrwały efekt prostych włosów.

Podoba mi sie jeszcze prostownica ceramiczna do włosów Remington S1031 3xProtection Sleek & Curl (zdjęcie 4)- najciekawsza pod względem cenowym :mrgreen: Wydaje się tez solidna, można przy jej pomocy wyczarować proste włosy lub kręcone loki :)

Sama nie wiem która prostownica mi się najbardziej podoba.

Joa a Ty jaka prostownice wybrałaś?

456434164.jpg

454142527.jpg

455497003.jpg

s1031.jpg

Nadin, :mrgreen: :mrgreen:

mi ostatnio obila sie o uszy prostownica hah ktorej mozna uzywac juz na mokre wlosy i tak sie zastanawiam nad nia

Joa nie pamietasz moze jak sie nazywala ta prostownica?

Nie byla to przypadkiem Babyliss - Wet 'n' dry - prostownica ceramiczna do prostowania wlosow na sucho i mokro ?

Nadin, wlasnie nie mam pojecia ale bylo tak wlasnie ze na sucho i na mokro - tylko to chyba cholernie niszczy wlosy a ja io tak mam piora :roll:

Joa nie wiem czy ta prostownica bardziej niszczy wlosy od prostownic ktore uzywa sie na tylko sucho.

Z tego co wiem najmniej niszcza wlosy prostownice z plytkami ceramicznymi, podobno dobrze tez jest jak mozesz regulowac w prostownicy temperature- bo dobierasz odpowiednia do swoich wloskow.

Na pewno tez przed prostowaniem powinno sie stosowac srodki zabezpieczajace wlosy przed wysoka temperatura- staram sie stosowac ,ale sama wiesz jak sie prostuje wloski to one tak jak piszesz, szybko robia sie jak piora :-(

te z temp to u mie egzaminu by nie zdaly bo znajac mnie bylyby zawsze na maxa ustawione co do kosmetykow to uzywam ale i tak tylek wlosy jak piora i siano razem wziete;]

Joa wiesz ja raz na jaki czas nakladam sobie olej kokosowy na te moje zmeczone prostowaniem wlosy- na co najmniej 3 godziny pod folia i reczniczkiem. Potem widac ze wlosy sa jak by grubsze i bardziej zdrowe :-)

Tutaj mozna poczytac tez na temat tego oleju kokosowego jako odzywki do wloskow:

http://www.biochemiaurody.fora.pl/domowe-laboratorium-urody,7/olej-kokosowy-jako-odzywka-na-wlosy,45.html

Czytalam jeszcze ze niektorym pomaga na slabe wlosy Wax L'Biotica, Moc Natury intensywnie regenerujaca maseczka do wlosow oslabionych z tendencja do wypadania.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22031

Co do prostownicy z regulacja temperatury, to ja tez mam tendencje do ustawiania temp. na maxa :mrgreen:

Do prostownicy mozna tez uzywac Natura Silk -Jedwabna kuracja.. Naklada sie na suche wlosy przed prostowaniem