Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Co polecacie na ból głowy????

Polecane posty

Przewaznie ibuprom,na mooocny bol dobry cataflam(ale na recepte jest),a mojemu mezowi pomaga tylko Gozdzikowa ;-)

Ja zawsze stosowalam cos w podobie Etopiryny.Te tabletki byly dla mnie najlepsze.Ale od czasu ciazy to tylko Apap,chociaz dziala srednio :-|

ibuprom max - nic innego nie dziala na mnie pomimo, ze proszki biore tylko wtedy kiedy nie wytrzymuje z bolu

Ja miałam kiedyś bardzo często nawet nie tyle ból głowy, co po prostu migreny. W końcu kiedyś poszłam do apteki medyczne praca opinie zasięgnęłam u farmaceutki i Pani doradziła mi coś takiego jak Kofipyryna (chyba nie pomyliłam nazwy). Bardzo tani lek, ale też naprawdę bardzo skuteczny. To mi pomogło. Dlatego serdecznie polecam :))

Mi na ból głowy pomaga najbardziej sen/papieros (ale nie palę odkąd mam dziecko)/dobra kawa :) w najgorszym przypadku ratuję się apapem.

Boli mnie głowa, a w zasadzie zatoki od ponad tygodnia. Na początku myślałam, że jest to zwykły ból głowy, który zwalcze pierwszą lepszą tabletką przeciwbólową, a okazało się, że mam zapalenie zatok przynosowych i takie tabletki tylko uśmierzą ból, ale nie wyleczą mnie z choroby. Zdałam sobię sprawę, że dość często myliłam chroniczny ból głowy z właśnie zapaleniem zatok. Chciałabym zapobiec dalszym zapaleniom i z tego powodu szukam w Internecie informacji na ten temat. Trafiłam na taką stronę http://leczzatoki.pl/leczenie_zzp.php . Znacie? Co sądzicie?

Jeśli chodzi o migrenowe bóle głowy to na mnie nic nie działało. Łykałam garściami tabletki, a potem i tak musiałam dzień przespać. Dopiero pomógł mi kwas tolfenamowy , ta substancja ma jakieś właściwości hamujące czynnik powodujący migreny, dlatego dobrze się sprawdza. W pół godziny ból ustępuje i od kiedy zaczęłam go stosować, zdecydowanie rzadziej migreny się pojawiają

Proszki przeciwbólowe raczej na migreny nie pomogą. Ja ze swoimi migrenami wybrałam się do fizjoterapeuty, który przyjmuje w gabinecie Rehamed w Katowicach. Zalecił mi refleksoterapię i faktycznie taka metoda działa. To jest masaż stóp podczas, którego uciska się odpowiednie punkty na nich. Kilka spotkań i bóle ustąpiły i jak na razie nie wracają.

Zaloguj się, aby obserwować