Skocz do zawartości
Doo

lakiery do paznokci???

Polecane posty

Ja to samo, od 2,5 roku robię hybrydę za hybrydą. Jakbym dała moim paznokciom trochę odpocząć od hybryd to zaraz by się połamały. A tak przynajmniej ciągle mam taką długość jaką chcę :)

Ja mam zawsze pełną półkę lakierów do paznokci, bo w sumie to taki mój słaby punkt ;) Chcę się teraz przerzucić na lekiery hybrydowe, bo są dużo mocniejsze niż tradycyjne. Widziałam ciekawą ofertę tutaj: http://kosmyk.pl/pol_m_Paznokcie_Lakiery-hybrydowe-174.html - duży wybór, wiele kolorów :) Raj dla każdej miłośniczki malowana paznokci na różne kolory ;)

Jednak się myliłam. Teraz moje paznokcie odpoczywają od hybryd jakieś dwa tygodnie i odpoczną do świąt i się nie łamią. Są twarde. Wcześniej były miękkie jak kartka. Zastanawiam się czy to dzięki tym lakierem makear czy po prostu zaczęłam się lepiej odźywiać i może to wpłynęło po części na kondycję moich paznokci

Ja jak kiedyś miałam zły aceton to niestety tez tak zdrapywałam i moje paznokcie wyglądały fatalnie. Zraziłam się do hybryd i postanowiłam ich więcej nie robić. Ale zaufałam kosmetyczce i poszłam do niej na paznokcie a później na zdjęcie i widziałam już w czym robiłam błąd. Teraz go więcej nie popełnię

Ja tam zamiast szkolić się w Internecie wolałam pójść do prawdziwej specjalistki i wszystko podpatrzeć, krok po kroku. Wiadomo ile w Internecie można znaleźć "specjalistek". Nie ufam im

Ja lakiery stosuję marki Dalia, kupuję je tutaj - https://ambrozja24.pl/ . Paznokcie maluję tak z 2-3 razy w tygodniu więc w domu mam naprawdę całą paletę kolorów, bo przyznam, że szybko mi się one nudzą ;)