Jump to content
Doo

lakiery do paznokci???

Recommended Posts

Jakie sa wasze ulubione i sprawdzone lakiery do paznokci?? Jakie kolory lubicie ??

Ja delikatny roz :oops:

hmm zazwyczaj to Inglota... Do rak niet, jedynie do paluszkow u nog uzywam.. I zazwyczaj jest to ciemny wisniowy kolorek.... Odzywki tylko Revlona sa rewelacyjne ....

Jedyna szkoda, ze Inglota nie mozna dostac wszedzie jak bylo kiedys :/

Cat, u mnie nie ma problemu dostania lakierow inglota i w normlanej drogerii i mam kolo siebie sklepy inglota tylko z ich produktami

No do niedawna i ja mialam praktycznie w kazdym sklepie lakiery i dla mamy cienie (ktore tez maja ok).. Ale jakos odniedawna powoli wycofuja je ze zwyklych sklepow i tylko w ich stoiskach albo dobrych perfumeriach beda :/ O ile czasem nie oklamala mnie sprzedawczyni z jednego znaszych sklepow kosmetycznych...

Tak to praktycznie w kazdym centrum handlowym sa Inglota stoiska...

rzemyk72, akurat lakiery do paznokci bardzo rzadko kupuje bo zawsze co zapuszcze paznokcie to ktorys mi sie lamie albo peka i jestem skazana na odzywki w tym wypadku to eveline :)

chyba paznokcie sa jedna z niewielu rzeczy na ktore nie mam prawa narzekac...

mam mocne twarde paznokcie i uwielbiam je malowac...

No coz bezdyskusyjnie Inglot - ulubione kolory...coz w zaleznosci od ubioru ale najczesciej nr173 - taki jakby bordo. Uwielbiam tez sobie wyklejac na paznokcie rozne wzorki.

Teraz z powodu Dusi musze troche pazurki przycinac - ale zazwyczaj mam bardzo dlugie

Ja jestem fanka frenchu. Zadnych mocno widocznych kolorow jedynie lekki roz czy lakier hologramowy.

Co do firmy to tylko Inglot wchodzi w gre.

Ostatnio nie mam czasu na malowanie pazurków, robię to tylko w tedy gdy mam gdzieś wyjść na jakąś imprezę.

Z w tedy reguły wybieram czerwień (wpadający w wiśnię), jasny róż, beż, beż, brązy- ale to zależy od stroju i od sytuacji.

Też bardzo mi się podoba francuski manicure i czasem go też sobie robię.

Teraz najczęściej maluję paznokcie odżywką do paznokci Joko calcium żel, nadaje paznokciom ładny delikatnie różowy kolor.

A kiedy kupuję lakier to najczęściej decyduję się na zakup lakierów Joko- są tanie mają ładne odcienie i łatwo się nimi maluje paznokcie.

Jednym z moich ulubionych lakierów jest Maybelline Express Finish nr. 174, jego kolor pasuje prawie do wszystkich moich ubrań i szybko schnie, jak więc gdzieś się spieszę, to jest on dla mnie nie zastąpiony.

Teraz bedę zamawiała z opi z kolekcji Hello Kitty, bo te kolorki są takie śliczne, delikatne i kobiece... Że muszę je mieć, kocham pastele i przeróżne odcienie różu.

Z racji tego, że od jakiegoś czasu robię manicure hybrydowy ostatnio zaskoczyły mnie lakiery MakeAR. Noszę już je dwa tygodnie a one cały czas błyszczą jakbym dopiero co wyszła z salonu kosmetycznego. W tej chwili mam super lakier w kolorze wina ale chcę się jeszcze zaopatrzyć w matowy top u nich. Mają też serię lakierów zmieniających kolor pod wpływem temperatury (http://makear.pl/pl/28-chameleon-series). Zastanawiam się czy to dobrze wygląda na paznokciach. Miała może, któraś taki manicure?

Z racji tego, że od jakiegoś czasu robię manicure hybrydowy ostatnio zaskoczyły mnie lakiery MakeAR. Noszę już je dwa tygodnie a one cały czas błyszczą jakbym dopiero co wyszła z salonu kosmetycznego. W tej chwili mam super lakier w kolorze wina ale chcę się jeszcze zaopatrzyć w matowy top u nich. Mają też serię lakierów zmieniających kolor pod wpływem temperatury (http://makear.pl/pl/28-chameleon-series). Zastanawiam się czy to dobrze wygląda na paznokciach. Miała może, któraś taki manicure?

łoo fajne te lakiery chameleon makear, może i ja bym zakupiła taką lampe i lakiery. Ciekawe czy bym sobie poradziła z tymi hybrydami:)

łoo fajne te lakiery chameleon makear, może i ja bym zakupiła taką lampe i lakiery. Ciekawe czy bym sobie poradziła z tymi hybrydami:)

Hybrydy pozwalają zaoszczędzić sporo czasu w perspektywie dłuższego okresu oczywiście :) Polecam poczytać na ten temat artykuł od #odzyskajdzien - http://odzyskajdzien.pl/2537-jak-oszczedzic-czas-na-ciaglym-malowaniu-paznokci-zrobic-manicure-hybrydowy

Na pewno sobie poradzisz :) ogromną zaletą tych lakierów makear będzie dla Ciebie, że nie zostawiają smug. Nawet jak gdzieś tam zbierzesz z paznokcia za dużo lakieru to i tak Ci się samo ładnie wyrówna. I mają wygodny pędzelek. Więc do roboty ! :)

po wypalacie zaszaleje i kupie. Ile muszę szykować na lampę, bazę , top i kilka lakierów?

Dobrą lampę kupisz już na pewno poniżej 100 zł. Top, bazę, lakiery, aceton i cleaner kupuj w zestawie, bedzie taniej. Ale jeśli nie chcesz bardzo poniszczyć swoich paznokci i zależy Ci na tym, żeby się dobrze trzymał lakier to za bardzo nie oszczędzaj na tych produktach. Przeznacz te 20-35 zł na jeden lakier.

Zastanawiam się czy nie celować w coś więcej niż sama stylizacja paznokci. Może bardziej " Charakteryzacja, Wizaż i Stylizacja"? Zawsze masz większe pole do popisu i możliwość poszukania pracy w kilku odrębnych niejako branżach. Taki kierunek jest w Międzynarodowym Studium Dziewulskich w Warszawie - poczytaj sobie o nim na http://www.dziewulscy.pl/. Sama szkoła jest bardzo chwalona za wysoki poziom nauczania, ciekawe zajęcia praktyczne i kadrę składającą się z samych praktyków, z których część jest znana na całym świecie.

Co sądzicie?