Skocz do zawartości
tutelitury

Buty do chodzenia na wakacje....

Polecane posty

Buty do chodzenia w wodzie nie mylic po wodzie :lol: :lol: :-P

Jakie buty najlepsze na wakacje np, po gorach, na plaze i dlugie spacery???

w gory solidne buty, z dobrym bieznikiem - zadne tam adidaski, bo mozna wrocic z noga w gipsie :mrgreen: :mrgreen:

w gory solidne buty, z dobrym bieznikiem - zadne tam adidaski, bo mozna wrocic z noga w gipsie :mrgreen: :mrgreen:

Ja tylko dodam, ze takie "nad kostke", by nie zaszkodzily :mrgreen:

Na plaze i w gory nie chodze tymczasowo :mrgreen: , a na spacerek to tylko klapki bo w nic innego kopytka mi sie nie mieszcza ;-)

W góry faktycznie przydało by się buty za kostkę, ale jak jest upalne lato to można się chyba ugotować:confused: - za to nogi się w kostce nie skręci na wycieczce w górach:)

Ja polecam na lato sandały ecco, mam takie i może nie są piękne, ale na pewno wygodne:D

ja chodze w baletkach, bardzo je lubie sa super wygodne a jak jest upal, jak np wczoraj i dzisiaj to japonki niebieskie w kwiatki :)) w gory nie chodze bo mam "nie podrodze" :)

Ja zawsze na wakacje zabieram ze sobą buty sportowe, bo są one dość uniwersalne. Można w nich chodzić po górach, można pobiegać, pojeździć na rowerze, a także wybrać się na spacer. Wiem, że w butach trekingowych wygodniej chodzi się po górach, ale one niezbyt się nadają do pozostałych tych czynności, a nie każdy z nas ma miejsce na zabranie kilku par butów, bo niektórzy jak np. ja jadą na wakacje pod namiot i zabierają tylko namiot, śpiwór i plecak. Niedawno kupiłam sobie buty na wyjazd na te wakacje i zdecydowałam się na jedne z tych butów https://sneakershop.pl/pol_m_OBUWIE_KOBIETA_SUPERSTAR-7824.html