Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

W co sie bawia rodzice??

Polecane posty

kamulec, jak to rozumiec????

-nie bedzie walki...

-walka bedzie nieciekawa...

-walka bedzie szybka i zakonczona nokautem...

?????????????????

kamulec, wystarczy slowko a zrobimy plynny budyn lub slodka smietanke.moze byc nawet makaron albo bloto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

obawiam sie, ze nici beda z tej zabawy :-( :-( glowni zainteresowani jakos checi nie wykazuja :-( :-( :-( :-P

dobre z kamulcem paplac sie w makaronie dobra juz wam ugotujemy go i machniemy na talerz kisiel tez moge przyszykowac maseczke blotna to ja juz sama sobie zrobie ;]

Rodzice lubią sobie pograć w dobre gry na androida - sama na przykład bardzo często lubię sobie włączyć swój telefon czy też tablet.

Ostatnio uwielbiam plague inc - oglądałam Walking Dead o zombie i klimat w tej grze jest bardzo podobny. Jesteśmy bakterią czy innymi wirusem, który ma za zadanie opanować praktycznie cały świat.

Tutaj: Dobre gry na androida - YourApps.info można sobie poczytać o dobrych grach na androida, w które warto jest sobie zagrać .Wiadomo,że każdy ma inny gust. Niemniej w markecie jest tego tyle ,że jednak warto jest sobie samemu o nich poczytać.

Moja ulubiona zabawą zawsze była ta: Stary Niedźwiedź Mocno spi...:-) i to szczególnie w porach wieczornych, powiedzmy od godziny 22.00 do godziny 9.00 albo do 10.00 rano, dnia następnego:-) też tak macie? Taką swoją ulubiona zabawę:-) pozdrawiam:-))

Ja bardzo lubię aktywnie spędzać czas. Może być to np. jazda na rowerze, pływanie, bieganie. W okresie zimowym bardzo lubię jeździć na nartach.

Ja lubię grać w kosza i dużo jeżdżę na rowerze. W sumie każda aktywność na świeżym powietrzu jest spoko.

Zaloguj się, aby obserwować