Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Odkladacie cos na przyszlosc ??

Polecane posty

Oj odlozylismy ostatnio i teraz wydajemy na remont i meble i wszystko co potrzebne i co nam sie podoba.... Po to odkladalismy by sie tera urzadzic tak jak chcemy... Pewnie po remoncie znowu bedziem odkladac... Zawsze odkladamy w walucie obcej... Co sie sprawdza u nas najlepiej, bo zadne z nas jakos nie jest tak bardzo oszczedne ....

kiedys odkladalam by pozwolic sobie na siedzenie w domu z synkiem i przez 1,5 roku zylismy z oszczednosci...niestety skonczyly sie i teraz nie ma z czego odkladac...

u mnie niestety wszystko jest na kredyt

ja staram sie odkladac, ale to raczej na najblizsza przyszlosc- na remont mieszkania

a na dalsza przyszlosc- wykupilam polise z ubezpieczeniem na zycie, mam nadzieje ze uzbiera sie tam cos niecos :-)

my staramy sie cos tam odlozyc ale zawsze znajdzie sie jakis pilny wydatek i trzeba wziac w tamtym roku odlozylismy na wakacje i na ubezpieczenie auta teraz sprzedalismy dzialke i prawie cala kwote umiescilismy na lokacie moze na przyszle mieszkanie bedzie choc czesc tego no i splacilismy tez kredyt i raty wiec teraz jestem na czysto a gotowka na lokacie a jak sie uda to i jeszcze cos odloze o na wegiel jeszcze odlozylam ale jeszcze za malo

Ola jesli odkladasz pieniadze na dluzszy czas moze warto pomyslec o funduszach inwestycyjnych, albo o lokacie polaczonej z funduszem, lokaty sa malo oprocentowane, a od odsetek dodatkowo zabieraja na podatek Belki 19 %

wiem juz sie tym zainteresowalam myslimy o jakiej inwestycji anka_1981, ale dziekuje za rade

ja polecam firme AEGON.to fundusze inwestycyjne i to ma przyszosc.mam nadzieje..... :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

izabela75ch, a co sama tam zainwestowalas? masz jakies zyski? moja znajoma w czyms tam zainwestowala i teraz stracila gruboo ponad 2 tysiace

jesli chodzi o fundusze inwestycyjne, to nalezy sie liczyc z tym, ze mozna stracic, aczkolwiek jest do inwestowanie na dlugi okres, wiec po jakims czasie wszystko sie moze zmienic i okaze sie ze kolezanka zyska 50 %

na dzien dzisiejszy wlasnie fundusze akcyjne nie zarabiaja tak jak sie to dzialo wczesniej, ja bym postawila na fundusze zrownowazonego ryzyka, zeby spokojniej spac ;-)

wracajac do tematu, nie odkladamy bo nie ma z czego :oops: :oops: jedyne co pozytecznego zrobilismy to zmienilismy samochod i splacamy, splacamy.... :-/ :-/ :-/ nawet na waciki nie ma! :mrgreen: :mrgreen:

jak mam z czego to odkladam zeby pozniej wlozyc to w mieszkanie lub zeby byly na "czarna godzine" nie raz juz zycie ratowaly ;-) :mrgreen:

Ja mam obsesje odkladania "na czarna godzine".

Kiedys mialam taki czas, ze ledwo na chleb sie mialo :-( .

Dzis nie narzekam ale wole dmuchac na zimne.

Moj facet nawet nie wie ile jest w ukrytej kpercie ;-)

ja tez przed mezem po kryjomu odkladam :lol: bo by mi zaraz cholernik zawsze na cos wzial i wydal :lol: :mrgreen:

Ja odkładam cos tam na czarna godzinę, a potem okazuje sie że musze z odłożonego wyjąć,

żeby spłacić pozyczki, ktore on pozaciagał (kretyn...).

Na szczęście ostatnio przynajmnie porównuje oferty tych pożyczek i nie muszę znów wyciagac kasy, bo daje radę ze spłacaniem, ale cykora i tak mam.

Zaloguj się, aby obserwować