Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Czy chcialybyscie zyc jak gwiazdy w luksusie ??

Polecane posty

....nie , nie , nie ....szybko znudzilabym sie :-P :lol: :lol: pozatym popularnosc jest strasznie meczaca :mrgreen: :mrgreen:

zdecydowane nie, aczkolwiek troche z tego luksusu raz na jakis czas bym skorzystala :mrgreen: :mrgreen:

Miec tyle kasy co Oni, ale bez populanosci prosze :) :) I paparazzich i blichtru slawy :)

ja jestem juz jak gwiazda ;] tylko gdzies luksus mi sie zapodzial ;]

ha, chcialabys :-P

.....znowu szklanke dzierzysz w dloni i gwiazdy liczysz ;-) :lol: :lol:

saviera, nieprawda:>

...a pewnie , teraz nieprawda :mrgreen: .....do wieczora czekac musisz zeby gwiazdy liczyc :-P :lol: :lol:

Gwiazda nie, ale luksus jak najbardziej. Chociaz wystarczy mi sama kucharka, bo bardzo nie lubie gotowania :-D

Gwiazda nie, ale luksus jak najbardziej. Chociaz wystarczy mi sama kucharka, bo bardzo nie lubie gotowania :-D

tez mnie by to pasowalo ja lubie gotowac ale od czasu do czasu a obiad trzeba przeciez kazdego dnia wiec kucharka mogla by byc no i moze ktos do sprzatania??? :-) :-) :-)

Ja bym sie cieszyla gdyby mi wystarczalo pieniedzy od pensji do pensji, bez zbednych luksusow, ot jak przecietna rodzina ktora nie musi sie martwic czy bedzie co jesc pod koniec miesiaca czy nie.

Macka, i znowu tu masz racje miec tyle pieniedzy by zyc spokojnie nie muszac sobie wielu rzeczy odmawiac

znam pare osob, ktore pod wplywem luksusu bardzo sie zmienily i nie chcialabym sie taka stac

kazdy kto nie plawi sie w luksusie, wzdycha za nim, natomiast moim zdaniem kasa ogromnie zmienia ludzi w wiekszosci na gorsze :roll:

Ja bym sie cieszyla gdyby mi wystarczalo pieniedzy od pensji do pensji, bez zbednych luksusow, ot jak przecietna rodzina ktora nie musi sie martwic czy bedzie co jesc pod koniec miesiaca czy nie.

Podpisuje sie pod tym !!!!! zeby na luzie wystarczalo do pierwszego.

ja chcialabym jakis czas pozyc w luksusie i nie martwic sie o pieniazki :mrgreen: :mrgreen: miec tyle siana zeby nie wiedziec co z nim robic :lol: :lol: :lol: pomarzyc dobra rzecz. ehhh

kuksus mi sie marzy ale slawna nie chcialabym byc...no moze jeden dzien zeby zobaczyc jak to jest...

tez chcialabym nie mie probemow finansowych i czasem zaszlec...ach proza zycia....

[ Dodano: 11 Listopad 2007, 12:30 ]

jak sie doczepicie do "kuskusu" to sie z Wami porachuje.... :evil: :evil:

galy mi wyszly jak to przeczytalam....i poplulam se klawiature ze smiechu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no wlasnie, a co to takiego ten kuskus??? :shock: bo mnie na mysl przychodzi tylko kasza o takiej nazwie, ale zeby w tym zyc ??? :roll: :roll: :-P :-P

Zaloguj się, aby obserwować