Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Jaki wplyw maja reklamy na nasze dzieci???

Polecane posty

Ostatnio synek ogladal reklame tik-takow i tak bardzo musial ich sprobowac, ze niemoglam mu odmowic i uleglam prosbom:)) Jak czesto kupujecie produkty z reklam za namowa dzieciakow????

a jak to jest z nami - rodzicami?? Reklama robi wode z mozgu. Mimowilnie szukam produktow, ktore widzialam w reklamach a pozniej przychodze do domu i dopiero sobie uswiadamiam co ja zrobilam i w zasadzie po co ja to kupilam :-/ wiec jak tu dziecko ma nie byc ulegle reklamom jak ma takia mame?? :lol:

a tak powaznie to mysle, ze rekalmy (ogolnie telewizja) maja ogromny wplyw na dzieci. Widzac kolorowe reklamy, opakowania zachecajace do kupna, a jeszcze jak gadzety dodaja to juz wogole mozna zwariowac.

pozdrawiam

Kazde dziecko jest podatne na sugestie i reklamy to wykorzystuja. Za to u ciebie powstaje swiadomosc marki. Idac do sklepu stojac przed polka z towarem masz do wyboru zazwyczaj kilkanascie marek jednego produktu. Zazwyczaj kupujemy te najtansze (to nasza polska specyfika). Drugim kryterium jest znajomosc produktu. Jesli kupujesz np. najtanszy makaron i masz dwie marki w zblizonej cenie to glowe sobie dam uciac, ze w 99% wypadkow wybierzesz ten z reklamy. Bo Twojej podswiadomosci wydaje sie, ze go zna, a ten drugi to niewiadomo co.

Kopytko to ty chyba cud jestes, zakupy tez robisz????

Kobita miala szczescie, ze Cie znalazla:))

Gdzie takich szukac:P?

W moim przypadku jest tak, ze jak znajde produkt, ktory mi odpowiada to go kupuje, bez wzgledu czy jest firmowy czy nie. Lubie firmy rodzime, uwazam ze sa calkie dobre. Czasami jest tak, ze produkty tansze sa o wiele lepsze od tych markowych. Mialam kilka takich przypadkow, wiec po co przeplacac, skoro za rozsadna cene masz produkt lepszy?

Ale lubie tez testowac nowinki.

Co do zakupow, to moj maz (musze sie pochwalic), tez potrafi zakupy zrobic, obiad ugotowac (kiedys niestety robil to czesciej), wszyskie prace domowe zrobic itp.

Tez mialam szczescie, ze takiego upolowalam. Notabene na studiach. Wiec cos musi byc w stwierdzeniu, ze na studia idzie sie, zeby zlapac meza :mrgreen: :mrgreen:

Chyba jak wiekszosc dzieci , krzycza ..."mama musze to miec" ;-) ....co nie swiadczy o tym ze mama leci do sklepu i kupuje :-P

Moj Gracjan ma dopiero 2,5roku,tak ze jeszcze nie jest podatny na triki reklamowe.Pewnie za niedlugo tez bede slyszala-mamo kup mi to.... :-)

Ja mam juz na szczescie to za soba, ale jak Mateusz byl maly to czesto bylo w sklepie--o mamo zobacz to z reklamy, kup mi :lol:

Kingusia ma wybrane reklamy ktore bardzo lubi, zauwazylam tez ze bardzo wiele produktow ma wiele wspolnego wlasnie z reklama czy to szampon czy jakis krem ,tabletki zna je z reklam mysle ze wplyw reklamy ma bardzo wielkie znaczenie u dzieci

no coz Oliwka tez nie odstaje od innych i to co w telewizji w reklamie to "musi" miec. jakos sobie z tym radzimy - zreszta ona sama sobie dawkuje: to mi kup na imieniny, to na urodziny, to na dzien dziecka a to z jakiejs tam innej okazji..... na szczesci po jakims czasie zapomina co mialo byc na jaka okazje i mamy problem z glowy :mrgreen:

Kubus na razie uwielbia zapowiedzi Shreka, rozpoznaje go na obrazkach i na etykiecie Kubusia do picia, ale na szczescie nie musi jeszcze miec go juz.

Zaloguj się, aby obserwować