Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Gdzie pojdziecie zjesc, jesli..??

Polecane posty

Do chinczyka podskocze, albo do Warszawy do baru " U sasiada" na Marymoncie, gdzie podaja najlepsze zapiekanki w stolicy, albo do McDonalda, ktorego mam zaraz za Lomiankami :) :) :)

Lodow z MC nic nie przebije ... A jeszcze z polewa truskawkowa .............. :D :lol: :lol:

Ja tam do kuchni pojde, bo mam najblizej. A we wlasnej kuchi zawsze cos do zjedzenia znajde :mrgreen:

Ja nie lubie jedzenia z Mcdonalda i KFC.Unikam tych miejsc.Jak jestesmy glodni to zamawiamy pizze,albo lazanie z najblizszej pizzerni. :->

a ja to lubie czasem machanc hamburgera...

albo shake...mniam

a sphinx jest boski... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 20 Pazdziernik 2007, 16:36 ]

a moze chamburgera..... :shock: :shock: :shock:

albo shake...mniam
zwlaszcza z meska spermioszka jest suuper :evil: :evil: :evil: :evil:

my zamawiamy pizze lub idziemy na kebaba lub bulke jarska :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wlasnie opedzlowalam torbe pop-corn'u :lol: :lol: :lol:

Olivka a skad wiesz gdzie jest spermioszka?????
wlasnie w shake'ach :!: :!: :!: :!: :!: u nas bylo glosno o tym jak laska sie zatrula tym, dala do zbadania i okazalo sie,z e w tym napoju bylo okolo 5 rodzajow spermy :shock: :shock: no co chlopcy sie nudzili na nocnej zmianie "ahaha" ale smieszne :-/ :-/ :-/

rany to okropne i obrzydliwe co piszesz fujjjj
my i tak malo wiemy co jemy w "maku" co jest w koltetach, w jakim stanie sa te pyszne bulki kiedy przyjezdzaja do restauracji, czym je myja wszystko to przyprawia o zawrot glowy i wymioty dalej niz widze :-/ :-/ :-/

olivka_83, tak mi wystarczy ze pracowalam w spozywczym ;]
tez az takie przewaly lecialy? Moja kuzynka tez pracowala i paczki z tlustego czwartku az to wakacji spedawala bo szef kazal odgrzewac w mikrofali i sprzedawac jako gorace :shock:

Zaloguj się, aby obserwować