Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Gdzie pojdziecie zjesc, jesli..??

Polecane posty

olivka_83, najlepsze byly stare kurczaki moczone w wodzie z sola i pozniej smarowane olejem zeby na swieze wygladaly a te podplesniale na rozen albo jogurty itd splesniale juz robili dziurki zeby wieczko opadlo przy dacie waznosci i cene naklejali na dacie i dziurce zeby klient nie douwazyl;]

najlepsze byly stare kurczaki moczone w wodzie z sola i pozniej smarowane olejem zeby na swieze wygladaly a te podplesniale na rozen albo jogurty itd splesniale juz robili dziurki zeby wieczko opadlo przy dacie waznosci i cene naklejali na dacie i dziurce zeby klient nie douwazyl;]
zabije jak cos takiego zobacze lub trafie :evil: :evil: :evil: :evil: z sanepidem najazd zrobie na sklep, ja sie pieprzyc nie bede, juz i tak raz sanepid wzywalam do sklepu z naprzeciwka bo jak wzielam jogurt to z tylu jakis robal uciekal :shock: :shock: :shock: w efekcie zamkneli sklep i teraz jest siec 34 :lol:

olivka_83, gorsze rzeczy kochana robianp skrzynia z bulkami na psie gowno wyleci i spowrotem to sie wrzuca na skrzynie i sprzedaje jako swieze chrupiace buleczki :)

olivka_83, hahahhahahahha wiesz ja tam sie w takich smakolykach nie lubuje ;] ale jak tobie nie przeszkadza prosze bardzo kazdy ma inny gust;]

rzemyk72, na zdrowie moze nie bo od rzygania moze powstac rak przelyku wiec tez nie hallo :-/ :-/ :-/

Joa ja takich rarytasow tez nie lubie :evil:

kolacja niczego sobie, ale szkoda obiadu - kamulec miesko piekl
mmmmmmmmmmmniam musialo byc wiec lepiej daruj sobie Kochana ten watek na dzisiaj :lol: :lol:

moj maz osobiscie zrobil pizze i byla pychaaaaaa!!!
my bylismy u taty na lazanii dzisiaj, bylo tak pycha, ze: "tak sie nafutrowal az sie spocil sie" :lol: :lol: ledwo sie ruszam do teraz a obiad byl przed 16 :-P

[ Dodano: 21 Pazdziernik 2007, 21:50 ]

jaki mily watek wlasnie jem i to czytam
smacznego :lol: :lol: swoja droga ja nie umiem robic dwoch rzeczy naraz jak Pan G. polski boxer nie umie rzuc gumy i isc prosto :mrgreen: :mrgreen:

joa1983 napisal/a:

jaki mily watek wlasnie jem i to czytam

smacznego :lol: :lol: swoja droga ja nie umiem robic dwoch rzeczy naraz jak Pan G. polski boxer nie umie rzuc gumy i isc prosto :mrgreen: :mrgreen:

nie zdajesz se sprawy ile ja na raz potrafie zrobic

bedziesz miala podwojna kolacje
a to niby ta druga kolacja to to co bedzie zwymiotowane???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: podgrzane..extra....

cudny temat!!!! :mrgreen: :mrgreen:

a ja, moj maz i corka zgodnie wybieramy pizzerie, najlepiej pizza hut, albo tele pizza, ale niestety u nas w miasteczku nie ma.... :-|

czasem sie zdarza wyskoczyc na hamburgera lub hot doga :oops:

Ja pochodzę z Zabrza i przeważnie stołuję się w lokalnej restauracjo-pizzerii "Club Twist". Niestety, przez ciągły natłok obowiązków nie mam czasu gotować i jestem zmuszona stołować się na mieście.Jak pierwszy raz gościłam w tym lokalu, byłam przekonana, że znajdę w karcie tylko pizze. Zostałam jednak przyjemnie zaskoczona, bo oferta lokalu jest znacznie, znacznie szersza. Dowiedziałam się, że mogę tam zjeść również różnego rodzaju makarony, naleśniki, sałatki, a nawet desery. Do gustu przypadło mi zwłaszcza jedno z dań czyli placek po węgiersku. Dawno nie jadłam tak dobrego placka. Zresztą, muszę Wam przyznać, że byłam też zaskoczona szybkim tempem, w jakim zostało zrealizowane moje zamówienie. Na jedzenie czeka się tam maksymalnie do 25 minut-pół godziny, to bardzo dobry wynik, zwłaszcza przy rozpoczynającym się sezonie. Z kolei moja siostra wypożyczyła od nich sprzęt cateringowy na przyjęcie komunijne dla swojej córeczki. W przystępnej cenie mogła wynająć ławy i stół, a jakby ktoś z forumowiczów z Zabrza lub okolic był zainteresowany takim wypożyczeniem, to odsyłam do tej strony - https://www.clubtwist.pl/informacje/catering

Zaloguj się, aby obserwować