Skocz do zawartości
dzuli

Ogladacie "Gotowe na wszystko"???

Polecane posty

Ja nie jestem zwolenniczka seriali ale ten mnie poprostu powalil na kolana.

Ciesze sie ze teraz leca powtorki bo nie ogladalam przy pierwszej emisji wszystkich odcinkow.

Ogladacie...a moze ktoras z bohaterek jest odzwierciedleniem waszego charakteru???

Raczej zadna nie odzwierciedla mojego charakterku, z kazdej cos po trochu bym na swoj zlozyla.. Ale uwielbiam go ogladac, powtrorki ogladam.. Jestem jedynie gapa bo dopiero niedawno zauwazylam, ze na chyba FoxLife go puszczaja tez :/ Teraz mam odlaczony Polsat Cyfrowy, ale i ten na zwyklej tv ogladam i ten z polsatu tyz :D

ja bym znalazla w kazdej jakas ceche dla siebie, ale najwiecej moich cech jest w Lynette...przynajmniej w tej chwili - poprostu kurka domowa :lol:

ja tez nie troszke za pozno jest nadawany

Jakie pozno :?: :!: Na Foxlife wlasnie czwarty sezon sie zaczal :mrgreen: dzis wieczorem trzeci odcinek leci :mrgreen: 21.00 to przeciez nie jest pozno :-? a jesli faktycznie zbyt pozno to w sobote po poludniu powtorka z rozrywki nadawana jest :mrgreen: :mrgreen:

No wtedy jak byl na TVN czy Polsacie niepamietam to bylo 22h i dwa odcinki, czyli konczyly sie o 24h :/

I Ja dzis ogladam FoxliFe :) Juz sie doczekac nie moge :)

Przepraszam, zle sie wyrazilam powinnam "Dzis ogladam je na foxlife" czyli Gotowe na wszystko na programie FoxLife :)

Akurat przerwa jest - super odcinek dzisiaj jest :)

Na Foxlife wlasnie czwarty sezon sie zaczal :mrgreen: dzis wieczorem trzeci odcinek leci :mrgreen: 21.00 to przeciez nie jest pozno

niestety moj abonamet cyfrowego polsatu tego kanalu nie zawiera :oops: :-P

Szkoda :( Dzisiaj byl na serio fajny odcinek :) Zreszta tej serii te wszystkie 3 byly super :)

...jaja sobie odstawiaja , poscili tylko jeden odcinek :-? na kolejny do czwartku trzeba tak dlugo czekac :roll: a mnie ciekawosc zrzera co dalej "zakrecone" psiapsiolki wywina :lol: :lol:

pierwszy sezon ogladalam na polsacie i mi sie podobal ale jak wrocilam do pracy to troszke za pozno jak dla mnie juz bylo wiec sobie odposcilam.

Jak widze jestescie gotowe na wszystko i do wszystkiego zdolne :lol: :lol:

no baaaaa, :-P :-P :-P ;-)

A czy cos w koncu ugotowalyscie? Bo tak to ogladacie i nie wiem czy to program kucharski czy co??

...... to nie program kucharki , wiec nic o gotowaniu :mrgreen: :mrgreen:

....to serial o zdesperowanych kobietach , gotowych zrobic wszystko byleby tylko osiagnac swoj cel :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie no na prawde to ja to ogladalam :shock: Jednej z tych przyjaciolek potracil syn tesciowa a ta akurat chciala powiedziec swojemu synowi, ze jego zona sypia z ogrodnikiem :lol: :lol: :-P Ale czy ta co ma dwojke blizniakow to ma parke chlopca i dziewczynke i oni sa chorzy na ADHD czy cos ??

Saviera ja nie mam tego programu . Kiedyś oglądałam każdy odcinek teraz to pewnie bym się pogubiła .