Skocz do zawartości
dzuli

Ogladacie "Gotowe na wszystko"???

Polecane posty

Super ! Dzieki za wiadomość ! Ostatnio prawie wcale TV nie ogladam bo jakos nie ma co, no to teraz bede czekac zatem :)

Obejrzałam już wszystkie wyprodukowane odcinki i czekam na następne:):D

Mnie w zeszłym roku pod choinkę obdarzono całą II serią odcinków. Nie wiem, co w tym serialu takiego, ale podoba mi się, ze akcja wkażdym odcinku dotyczy czegoś innego, nie ma ciągłości, bo oglądam od przypadku do przypadku. Ale fakt, że lubię ten serial:)

Obejrzałam już wszystkie wyprodukowane odcinki i czekam na następne:):D

...a bedzie ich wiecej ?! Bo zakonczeniem czwartej serii jestem zawiadziona ...glupio sie skonczyla seria , tak jakos nijak :disgust: Tez chce wiecej :D

Super serial tylko jak dali go na godzinę 22 to już nie oglądam jak był o 21 to jeszce ujdzie ale później już nie

Super serial tylko jak dali go na godzinę 22 to już nie oglądam jak był o 21 to jeszce ujdzie ale później już nie

W ubiegly czwartek byly dwa odcinki nowego 5 sezonu , o 21.00 i 22.00 ...a powtarzaja w soboty po poludniu :)

No teraz to już zaczął się siódmy sezon, według obietnic producentów ma być wiele wiele niespodzianek ale i kilku nowych bohaterów. Któraś już obejrzała? Mnie mocno korci ale nie chcę psuć sobie przyjemności oglądając na kompie. No nic na początku października kobitki z Wisteria Lane mają być w nce. Zatem czekam. I nic mi tu nie opowiadać co się wydarzyło... :)

Jasne, że oglądamy :) Prowadzi w czołówce moich ulubionych seriali :D Z niecierpliwością czekam na ósmy sezon, który niedługo będzie dostępny w vod telewizji n :) Postaram się je dawkować, ale znając siebie, zechcę je oglądać wszystkie naraz :)

Jak dla mnie to jeden z trzech najlepszych seriali zagranicznych. Jak strasznie mi szkoda że już nie krecż nowych odcinków. Szkoda że nie ma polskich seriali tak doskonałych jak ten.

Oglądałam, do któregoś sezonu. Niezbyt podobało mi się ciągłe uśmiercanie niektórych bohaterów. Co sezon to jakaś spektakularna śmierć. Z par najbardziej lubiłam Gabi i Carlosa, mega urocze mieli dzieciaki. I Gabi miała taki temperament.

Ja myslę, że lepiej z tym iść do specjalisty. On na pewno będzie w stanie pomóc :)