Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Czy przydatne są piłki, prysznic w czasie porodu i inne...?

Polecane posty

Czy przydatne są piłki, prysznic i inne dodatki w czasie porodu???

Jakos mnie nie bardzo chciało się zajmować takimi rzeczami jak piłka i prysznic a najbardziej pomagał mi masaż pleców:)

Edytowano przez Nadin

Poniewaz trafilam do szpitala juz z zaawansowanymi skurczami i rozwarciem na 5 cm, to tak za bardzo nie mialam czasu na akcesoria. Chociaz fajnie bylo na worku sato. Najlepiej znosilam skurcze na stojaco, oparta o lozko i kolyszac biodrami. Jak musialam sie polozyc na ktg to byl koszmar.

Ja korzystalam z calego serwisu :-) pilki ,czopki przeciwbolowe, kapiel z olejkiem, masaz placow , herbata do wanny ale moj porod nie nalezal do latwych i ciezko jest powiedziec czy w jakims stopniu pomoglo czy tylko odciagalo uwage od bolu.

Ja niezdarzylam niestety z niczego skorzystac, bo poszlam jeszcze z polowkiem zapalic przed szpital i wracajac zaczal mnie lekko brzuch pobolewac, wiec chcielismy tylko wstapic do poloznej po tabletke przeciwbolowa a tu okazalo sie ze to juz .Dostalam tylko znieczulenie , kroplowke przeciwbolowa i wio rodzic

Tak sobie myślę, że warto wcześniej chodzić na zajęcia specjalne dla przyszłych mam - ćwiczenia przygotowujące do porodu i łagodzące dolegliwości związane z ciążą są naprawdę dobrym pomysłem. Jeżeli ktoś jest z Wrocławia i okolic, to może skorzystać z takiej oferty w Centrum Terapii Zintegrowanej http://ctzwroclaw.pl/fizjoterapia-kobiet-ciazy/

Zaloguj się, aby obserwować