Skocz do zawartości
niuniaspadi

Jaki antyperspirant?

Polecane posty

Powiedziałam dość, nie będę wydawać pieniędzy na drogie firmowe antyperspiranty. Jakie polecacie w normalnej cenie? Interesują mnie takie, które faktycznie nie brodzą czarnych ubrań a nie tylko z nazwy no i ograniczają pocenie oczywiście. Są takie? Czy jednak trzeba kupować firmowe za 30 zl?

ja stosuje Lady Speed Stick-w sztyfcie, nie w zelu i moim zdaniem jest najlepszy. Niestety troche brudzi ubrania. Denerwuja mnie te slady po sztyftach bo na czarnej bluzce zostawiaja bile slady a na bialej - zoltawe :-(

ogolnie nie pasuja mi deodoranty w kulkach, zelach.

Obecnie mam tez Dove - ladnie pachnie i jest skuteczny:)

Ten tani niestety moze Cie uczulic. Ja raz sprobowalem jak to swinstwo wchodzilo na rynek. Byly w koncu tez dla facetow i sie dorobilem pryszczy pod pacha ;-)

Ja kupiłam sobie ETIAXIL za 40 zł, mała buteleczka. stosuje raz w tygodniu na noc i przez cały tydzień nic się nie spocę.

CZasami co 2 tygodnie stosuje :) Dla mnie super :)

Tak tylko ETIAXIL nak na prawde jest dla osob cierpiacych na nadpotliwosc a nie dla takich "szarakow".

Ja w lato stosuje Reutter - Super Deo - Dezodorant w krysztale - skuteczny i plam nie zostawia.

Ja jestem zadowolona z Rexony, Nivea fakt ma delikatny przyjemny zapach, ale moim zdaniem słabo chroni przed poceniem się.

Używam na noc antidral - 19zł, do zakupienia w aptece. Stosuje na noc, co klika dni.To tak jak etiaxil dla osób z nadpotliwością: / Na co dzień rexona.

i co dzialaten z apteki? nie wysusza skory pod pacha?

Etiaxil nie wysusza, jak go zastosuje co jakiś czas to już rano nic innego nie używam :)

Na początku trochę swędziło ale później już było ok :)

Ola jak nei masz nadpotliwosci to lepiej go nie stosowac i wybrac cos "lzejszego" jak wspominany wczesniej w krysztale.

dzieki za rade czyli na razie pozostane przy tym w krysztale