Skocz do zawartości
izabela75ch

rocznica ślubu..

Polecane posty

Ja od męża na rocznicę dostałam bardzo ładny model zegarka. Zaskoczył mnie tym bardzo, myślałam że zapomniał o rocznicy a tu proszę kolacja, zegarek. Najlepsze jest to że trafił w mój gust z tym zegarkiem.

Ja od męża na rocznicę dostałam bardzo ładny model zegarka. Zaskoczył mnie tym bardzo, myślałam że zapomniał o rocznicy a tu proszę kolacja, zegarek. Najlepsze jest to że trafił w mój gust z tym zegarkiem.

Świetne te zegarki co podałaś. Chociaż mój mąż woli takie o to zegarki ale każdy ma inny gust ale w takim przypadku trzeba wiedzieć co się podoba a co nie:) rozwiązaniem jest wspólny wypad wybadanie co zwróciło jego uwagę:)

Rocznicę ślubu zawsze spędzamy w jakimś pensjonaciku. Mama zajmuje się dziećmi i raz w roku mamy weekend dla siebie. Nie kupujemy sobie prezentów, bo wspólny wypad jest dla nas najlepszym prezentem. Bardzo mi odpowiada taki rodzaj obchodzenia rocznic. Nie wiem czy to będzie tak całe życie, ale na razie jest fajnie.

My każdą rocznicę spędzamy bardzo podobnie. Ale to nie znaczy że są nudne. Wpierw idziemy do teatru, potem na romantyczną kolację a następnie bierzemy http://apartament przy krawieckiej 81 jesteśmy tylko my dwoje i reszta świata w tym dniu nie istnieje.

Ja też lubię dostawać kwiaty i upominki, ale teraz ta florystyka mnie nudzi. Wolę jednak kwiaty w doniczce one zawsze są w modzie i nie usychają a kosztują podobnie. Mam wielkie zamiłowanie do storczyków.