Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Zaręczyny

Polecane posty

Pamiętacie kiedy wasza druga polowa was poprosiła abyście z nim zostali na dobre i zle??

To właśnie dziś moja polówka (poprosiła mnie o moja rękę) zaprosił mnie na kolacjo obiad do restauracji spędziliśmy cały dzień razem jest super :-D Dostałam nawet prezent perfumy :-D Ciesze się, ze jeszcze pamięta :mrgreen:

Edytowano przez Nadin

Tute-gratulacje!! ;-)

Ja dobrze pamie tam ten dzien.Wczesniej szukalam pierscionka i kupil Mi w dzien zareczyn.Wybralam zloty z bialym opalem,troche mialam klopot z wymiarem,bo mam grube paluchy.Ale udalo sie i dostalam,ten co Mi sie podobal.Wieczorkiem poszlismy do restauracji na kolacje i tam poprosil Mnie o reke i sie zgodzilam.Nawet zespol muzykow nam troche pogral,jakby wyczol,ze mamy swoje swieto.

Zareczyny byly 5-go wrzesnia 1999r,natomiast 9-wrzesnia 2000r bralismy slub. :-)

Dziewczynki-czyzby Nam sie szykowal trojkacik?Olivka ale masz powodzenie,Ja tez sie zapisuje.Ciekawe kogo wybiezesz,moze wszystkie :-D ;-)

olivka_83, wyjdziesz za mnie
:oops: :oops: :oops: :oops: czekalam na to :!: :!: :!: myslalam, ze juz nigdy nie zapytasz i zostane stara panna :evil: :evil:

KOCHANA OCZYWISCIE ZE TAK!!!! a gdzie kwiaty, wino, muzyka, swiece i diament?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a gdzie kwiaty, wino, muzyka, swiece i diament?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
o zgrozo w co ja sie wpakowalam :!: :!: :shock: :shock:

no niestety moj M nie zrobil tego zbyt romantycznie...zreszta tyle razy prosil mnie zebym za niego wyszla ze dla swietego spokoju - po roku nagabywania- zgodzilam sie ;-)

Pierwszy raz oswiadczyl sie po miesiacu znajomosci :!:

ale juz sie oswiadczylas? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mam nadzieje, ze nie zdazylam bo z torbami pojde:D

a moj maz przy oswiadczynach zapytal tak"bedziesz mi gotowala?",gdy potwierdzilam to dodal"no to dobrze,badz moja zona...."

i tak zostalam Jego zona....

dzis ma urodziny.... :mrgreen: :mrgreen:

i ja rowniez dolaczam sie do zyczen dla meza Twego :-D

a wracajac do tematu zareczyn, to u nas bylo tradycyjnie i z pompa :mrgreen: :mrgreen: sama teraz zastanawiam sie dlaczego :roll: :-D

dziekuje za zyczenia i w imieniu meza przesylam dla Was buziaki :shock: :shock: :shock: :shock:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

izabela75ch, jak ma cos zrobic to i tak cos zrobi wychodze z zalozenia:)

rzemyk72, wlasnie a nie chcial np kolan nam sprawdzac:P

Zaloguj się, aby obserwować