Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nintu

Pracownia Psychologiczno - edukacyjna

Polecane posty

WITAM!!!

Pracownia specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rozwojem umiejętności emocjonalnych, poznawczych oraz wychowawczych.

Została stworzona przede wszystkim z myślą o rodzicach i ich pociechach. Pragniemy, aby stalą się miejscem, w którym można znaleźć odpowiedzi na nurtujące problemy.

Celem działań Pracowni jest budowanie pozytywnej jednostki, która zna swoja wartość i wierzy we własne siły.

Michalina Gajewska

tel. 0 508 336 393

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNO-EDUKACYJNA

Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii ”Celestyn” również prowadzi poradnię psychologiczną, świadcząc naprawdę fachową pomoc. Z ofertą centrum można zapoznać się tutaj

To i ja wam polecę, a co!

Z moja córką chodziłam do pani Marty Bogusławskiej-Michniak, która przyjmuje w Warszawie, na ulicy gocławskiej. Tu znajdziecie dokładny adres i numer kontaktowy: http://psychoterapia-kielczyk.pl/psycholog-dzieciecy/

Naprawdę polecam, bo to świetna specjalistka. Dużo się od niej nauczyłam i pomogła mi zapanować nad córką.

Sama bym sobie na pewno nie poradziła, bo nie miałam pojęcia co robić i jak się zachować i odnoszę wrażenie, że wielu rodziców nie ma potrzebnej wiedzy, a jadąc jedynie na intuicji daleko się nie zajedzie.

Jak ktoś by szukał w Krakowie dobrego psychologa, to śmiało mogę polecić Panią Annę Skrzypek-Musiał. Przyjmuje na Łobzowskiej.

Ja chodzę od jakiegoś czasu do http://www.katharsis.poznan.pl w Poznaniu taki ośrodek medyczny bardzo fachowi ludzie pomagają mi i wspierają psychiczne podczas ciąży. Właśnie dzięki temu moje samopoczucie jest lepsze.

Ciekawa oferta pracowni psychologicznej. Podoba mi się taka opcja, super portfolio macie !

Też mi się podoba to co przedstawiliście. Męczy mnie od jakiegoś czasu stopa cukrzycowa i będę chyba musiała udać się na leczenie, takie już z prawdziwego zdarzenia. Was też męczą jakieś dziwne przypadłości?

Zaloguj się, aby obserwować