Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dzuli

Czy kupujecie ubrania wysyłkowo???

Polecane posty

kupilam jedna bluzke tu i wiecej nie kupie:| po pierwsze gatunkowo bluzka paskudna po drugie czekalam poltora miesiaca na przesylke po trzecie za przesylke policzyli jak za zboze :-/ :-/

dzuli, ja osobiscie wcale nie bylam zadowolona bluzke mialam z 2 razy na sobie i lezy i gnije w szafce....

Moj brat zonie zamowil kiedys komplet - spodnica i bluzka do tego.... Kazali zaplacic za dwie oddzielne wysylki :/ I doszla bluza po urodzinach :/ Gatunek sredni jednak .....

Z zadnych bonprixow i innych nie kupuje ...

Na allegro kupuje ciuchy znanych mi firm, raczej dobre gatunkowo.

rowniez sie przejechalam na bonprix'ie - zamowilam sobie bluzke - niedosc, ze szla ze 3 tygodnie, to jeszcze byla 3 nr zaduza (pomimo zamowienia wlasciwej rozmiarowki ), a pieniadze zwracali tak jakby chcieli, a nie mogli :-/

...jeszcze za panny w Polsce zamowilam komplecik z OTTO na zdjeciu wygladal cudownie , w rzeczywistosci okazalo sie szmata :-? :-? Nie wspomne o probach odzyskania pieniazkow , bo w Polsce trzeba za przesylke i zawartosc placic odrazu :-? :-?

W Holandii zamawiasz wysylkowo , nieplacisz nic :-P masz na to dwa tygodnie , jesli laszek nie spelnia twoich oczekiwan , odsylasz spowrotem i nie musisz placic za nic :mrgreen: :mrgreen: Na poczatku korzystalam , teraz wole kupic w sklepie , ciuchy te same , ale troche tansze , a jesli dojda do tego obnizki sezonowe to prawie calkiem darmocha.... :-P :mrgreen: :mrgreen:

I ja nie mam milych wspomnien z ta firma. Zamowilam kiedys koszulke i spodnie dla siebie i niestety nie dosc, ze doszla po dwoch miesiacach to pomylili rozmiar a gatunek z jakich byly wykonane cciuchy dawal duzo do zyczenia. Nie zamawiam juz ubran w taki sposob.

saviera, wiesz moja sistra mieszka tez w Holandi i jest takiego samego zdania jak ty zamawia nie placi a jak jest cos nie tak to zwraca i jest ok. tak samo w sklepach po kupnie ma prawo do zwrotu w ciagu 2 tygodni. nestety u nas tego tak nie ma a szkoda

jednak skorzystalam z qelle i jestem bardzo zadowolona... Kupilam sobie czarny garniturek - swietnie wykonczony, dobry material i kosztowal z przesylka 130 pln

ja nic nie kupowalam z katalogow.aaa kiedsy biustonosz i jest do dzis w uzytku.czasem cos kupuje z allegro ale to bardziej cos uzywanego.ciuchy wole w sklepie z mierzeniem.ja jestem wysoka i czesto mam rekawy za krotkie....

wiadomo ze lepiej przymierzyc, moj maz ostatnio kupil sobie buty adidasy na allegro i jest bardzo zadowolony, mam juz sporo zakupow przez allegro i jak dotad nie narzekam teraz kupilismy inhalator i nebulizator

no wlasnie tu mi sie podobalo bo jest tabela z dlugoscia rekawow nogawek itp...takze moglam sie dokladnie wymierzyc...

i cena kuszaca, bo obeszlam w mojej wsi wszystkie sklepy i na moja duza dupe nie moglam nic znalezc...a jak znalazlam to metka z cena dzialala na mnie jak alergen...

od 280 w gore...

a jak sie odwale juz na impreze chrzcinowa to zrobie fotke i wkleje...zalezalo mi na czarnym prostym garniturze, bo chcialam go obszyc bordowa koronka...jak dla mnie wyglada super...zobaczymy co powiecie na moj wymysl :-D

Ja lubię zamawiać przez internet, zarówno ubrania, jak i buty. Dzięki temu znalazłam ten sklep http://noevision.pl/dla_niej/czolenka.html mają genialne czółenka damskie, są bardzo ładne, świetnie wykonane i przewygodne. Przetańczyłam w nich całe wesele brata i w ogóle nie bolały mnie stopy :) A najniższe obcasy to to nie były. Dlatego mogę polecić tym, które lubią mieć na nogach wygodne buty :)

Zaloguj się, aby obserwować