Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Denerwuje się

Polecane posty

Kurcze okres mi się spóźnia trzy tygodnie :-x Denerwuje się bo nie planowałam ciąży :cry: I co ja teraz zrobię jeśli jestem kupiłam test ciążowy.

Kurde, pocieszcie mnie. Nie mogę myśleć o niczym innym.

Edytowano przez Nadin

szpileczka, musisz koniecznie zrobic test i wtedy bedzie jasne a powiem ci szczerze ze czasami gospodarka naszych hormonow ma zaburzenia co powoduje nieregularne okresy dla swietego spokoju zrob test 3 tygodnioe to juz powinno wyjsc

Szpileczka i jak zrobilas test ??

Ola ma duzo racji, czasami stres, natlok pracy, mysli opoznia w nas wszystko.

i dlatego nie jest powiedziane od raz ze to ciaza. czekamy na wynik testu ;-)

szpileczka, pociesze Cie tak ze czlowiek potrafi zakceptowac kazda sytuacje i znalaezc w niej radosc.jesli jestes w ciazy to napewno wkoncu zaczniesz sie z niej cieszyc.rozumiem ze moze nie chcials treaz i nie jestes gotowa ale czasem taki kubel zimnej wody na glowe nie jest wcale straszny...

Stara bedzie dobrze nic sie nie martw :-D Zaczniemy zbierac dla ciebie wyprawke jak cos :lol:

szpileczka, ciuszki juz moge odkladac....

ale tak powaznie czasami sie zastanawiam co bym zrobila gdybym zaszla w 3 ciaze - poprostu deprecha...pewnie bym nie usunela - choc mam w poblizu takiego lekarza ktory proponuje to kazdej kobiecie w ciazy...ale zalamka totalna...napewno bym pozniej mocno kochala malenstwo, ale chyba wariatkowo by mnie czekalo ;-)

najbardziej sie balam jak zostalam polozona w szpitalu ze skracajaca sie szyjka macicy.. mojej w domu na supermami poduszce ortopedycznej lezalam.. staralam sie jak najwiecej lezec i sie nie przemeczac

Zaloguj się, aby obserwować