Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Zmęczenie

Polecane posty

Jetem zmeczona :-( Spac mi sie chce :drinkers: wyoppilam juz litr coli i nic.

I tak nie moge ale cos musze :lol:

Jak radzicie sobie ze zmeczeniem ??

Padam juz po prostu :-?

Edytowano przez Nadin

No, niestety, przeważnie trzeba przeczekać i jeśli się da, to położyć się wcześniej. Tak, jak Butterfly80 napisała - czasem dotlenienie się pomaga ;)

u mnie róznie, czasem bez kawy sie uda, ale zauważyłam że coraz częściej po nia sięgam:(

nie piję kawy wcale, w swoim życiu wypiłam może ze 2 szklaneczki łącznie hihihi przez to, że nie pije kawy ani napojów energetycznych, wypicie 3 szklanek coca coli sprawia, że do późnych godzin nie moge zasnąć:)

Dokładnie, zmęczenie, które jest bardzo duże i przewlekłe może być objawem niedoboru witamin czy głównie żelaza. Co się często zdarza po ciąży :) Jeśli dochodzi do tego ból głowy dobrze jest się udać do lekarza, dlatego że mogą to być problemy z ciśnieniem. U mnie tak było. W końcu położono mnie do szpitala i założono https://kredos.pl/holtery-cisnienia/holter-cisnienia-aspel-holcard-cr07-specyfikacja .

A może masz problemy z ciśnieniem.. Warto się kontrolować, bo może sie okazać, że to dość poważne. Jeśli nikt u ciebie nie używa ciśnieniomierzy, zastanów się nad ich zakupem. nie są aż takie drogie, a mogą zdziałać cuda;D tu jest np. duzy wybór: https://megamedic.pl/cisnieniomierze Oczywiście jak jest to sytuacja jednorazowa, to nie powinno być z tym problemów, ale jeśli się to powtórzy to warto się zastanowić nad jakimś kompleksowym leczeniem.

Ja spróbuje się poratować witaminą D3 i B12, bo podobno to właśnie ich niedobory osłabiają organizm i powodują poczucie wiecznego zmęczenia.

Albo słabsze wolniej bijące serce!

Czasami warto się przebadać pod tym kątem za pomocą aparatu EKG- https://kredos.pl/aparaty-ekg

Czasami taka wada genetyczna rozwija się, albo ujawnia u osób w późniejszym wieku!

Jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia to takie ciągle zmęczenie być spowodowane z problemami z sercem. Warto wybrać się na echo serca Warszawa , bo w ten sposób można wykryć pewne wady.

Zmęczenie jest najczęściej spowodowane niedoborem odpowiednich witamin. Nie odżywiamy się zdrowo na co dzien. Ostatnio czytałam,ze Polacy przyjmują o wiele za mało witamin oraz mikroelementów niż powinni. Widzę to również u siebie. Powinnam jeść więcej owoców ale czasami po prostu nie ma na to czasu...

Obecnie uzupełniam dietę witaminami i powiem Wam,ze dzięki temu czuję się o wiele lepiej.Dodam,że takie preparaty nie muszą byc drogie. W aptekach internetowych zamówicie je sobie nawet do 30% taniej niż normalnie. Sama ostatnio zamawiałam w tym miejscu:

tanie-leczenie.pl/preparaty-zlozone-witaminowo-mineralne.html

Gdy ja miałam problemy ze snem, zaczełam zdrowo się odżywiac i regularnie ćwiczyć, krótko mówiąc wziełam się za siebie i ciągłe przemęczenie i senność przestały mi dokuczać. :D

Zaloguj się, aby obserwować