Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tutelitury

Synek zowu chory

Polecane posty

wikus jeszcze nic nie zlapal

Iza no to super , dzielnego masz synusia , szczerze zazdroszcze :-)

bylam u lekarza z Bartoszem i dalej siedze na opiece, bo dalej te flegmy.

zycze zdrowka

a u nas Olus do domku wychodzi ze szpitala juz JUTRO!!!

bardzo sie ciesze , ze bedziecie juz razem. Caluje

rzemyk72, dziekuje. Olus w domku :))))) strasznie sie ciesze z reszta on chyba tez ;-) juz dzisiaj nerwicy dostawalam bo sie sonda zapchala i musialam mu wymieniac :evil: :evil: :evil:

wlasnie wrocilam z przychodni i jestesmy zdrowi :-D Zobaczymy na jak dlugo :-(

Jak ktos jest chory to :!: napic :!: sie miodu, syropu i zjadac tabletek, czosnki i sie polozyc troche i wroci do zdrowia :!: :!: :!: :-D :oops: :oops: 8-) 8-)

Jak ktos jest chory to napic sie miodu, syropu i zjadac tabletek, czosnki i sie polozyc troche i wroci do zdrowia
Ty chyba bez kitu masz 10 lat, przynajmniej Twoje posty sa na tym paziomie :shock: :shock:

Witam! Znowu Bartosza cos dopadlo wymiotuje, ma goraczke. Normalnie zwariuje :cry:

Witam dziewczyny u mnie nie zaciekawie. Maly wstal caly rozpalony z nosa cieknie i kaszle. Mam pytanie bo daje mu Nurofen przeciwgoraczkowy i nie wiem czy moge dac mu teraz czopek. Tepetature ma 38,5 i nie spada. Moge dac mu i Nurofen i czopek nie bedzie tego za duzo?

Witam dziewczyny u mnie nie zaciekawie. Maly wstal caly rozpalony z nosa cieknie i kaszle. Mam pytanie bo daje mu Nurofen przeciwgoraczkowy i nie wiem czy moge dac mu teraz czopek. Tepetature ma 38,5 i nie spada. Moge dac mu i Nurofen i czopek nie bedzie tego za duzo?

To zalezy o ktorej podalas malemu ten Nurofen? Moja lekarka poleca mi dawac Nurofen 3 razy dziennie bez wzgledu na to czy ma goraczke czy nie, bo jest przeciwzapalny. Ja ostatnio mialam taka sytuacje, ze na wieczor dostal Nurofen gdzies ok. 20.00, a o 24.00 wystapila goraczka i wtedy podalam mu czopka. Jesli podalas i temperatura nie obniza sie, a wrecz rosnie, moze oklady, jesli to nie pomaga to wtedy moze czopek. Kazde lekarstwo musi sie wchlonac i zadzialac. Raczej nie podawaj tego i tego na raz. Czasem tak jest, ze wysoka goraczka obniza sie tylko do 37,5-8 i taki stan sie utrzymuje dluzej. Tak mialam wlasnie ostatnio i dlatego zdecydowalam, ze podam malemu czopka i wtedy temperatura spadla.

Zycze zdrowka dla malutkiego :)

mery dzieki Nurofen mu dalam o 14 a czopek o 20 . goraczka spadla do 38 . Caly wczorajszy dzien przespal i w nocy tez ladnie spal. Dzisiaj juz jest lepiej goraczkuje ale przynajmniej zaczal sie bawic. U nas to chyba bedzie szlo po kolei bo dzisiaj ja wstalam polamana i z goraczka.

u nas tez juz lepiej dzisiaj nawet poszlismy na sanki. A tym co jeszcze choruja duzo zdrowka zyczymy

u mnie niby ok! ale nie wiadomo na jak dlugo :roll: Zdroweczka zyczymy.

Szybkiego powrotu do zdrowia i pozbycia sie zarazkow zyczymy :-D

No i znowu chory. Wieczorem dostal goraczke, nie kaszlal, nie mial kataru, najpierw myslalam, ze moze zeby, ale goraczka byla strasznie wysoka i trudno mi bylo ja zbic, a do tego doszly jakies dreszcze, czy drgawki, ale na szczescie przeszlo. Dostal Bactrim i ma takie 37C. Mozna zglupiec :roll: :roll:

Zaloguj się, aby obserwować