Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
justyna

Zuzanna u dentysty

Polecane posty

Wczoraj bylam z zuzia u dentysty , ma bidulka 3 zabki do leczenia , wczoraj zalozyli jej plombe w jwdnym zabku , wiercila je ponad 40 minut :cry: a na dodatek przy jednym zabku , ktory miala wczesniej robiony z boku na dziaselku zebrala sie ropa i ma straszna bulwe , ktora ja boli :cry: Ale byla bardzo dzielna bidulka. Az sie boje nastepnej wizyty

dzieki Joa, a na dodatek wyjela jej plombe z tego zabka gdzie jest ropka i musze jej z tej dziurki wyjmowac jedzenie za karzdym razem jak cos zje , masakra :roll:

justyna, dzielna dziewczyna!! ucaluj ja mocno i powiedz, ze ja podziwiam bo ja sama boje sie dentysty... hmm z 5 lat nie bylam :shock: :shock: :shock:

justyna, ja na sama mysl o dentyscie juz sie trzese a co dopiero takie dzieci, my tez horrory u dentysty z Kindzia przezywamy miala juz dwa razy wiercone 4 razy smarowane a teraz jedna blomba wypadla i ma duza dziure ktora ja czasem boli jak najdzie jej cos slodkiego i za uszy teraz nie da sie wyciagnac do dentysty bo ostatnio ja bolalo wiec jest straszna histeria wiec zrobilam przerwe w leczeniu

Wczoraj bylam z zuzia u dentysty , ma bidulka 3 zabki do leczenia , wczoraj zalozyli jej plombe w jwdnym zabku , wiercila je ponad 40 minut :cry: a na dodatek przy jednym zabku , ktory miala wczesniej robiony z boku na dziaselku zebrala sie ropa i ma straszna bulwe , ktora ja boli :cry: Ale byla bardzo dzielna bidulka. Az sie boje nastepnej wizyty

Calusy dla swojej Zuzy ;-) :oops:

Na opuchnięte dziąsła i bolące zęby zrób córce płukanki z szałwii, na pewno pomogą :) Moja Majka też miała problemy z ząbkami, płukanki i szałwia w herbatce przynosiły jej dużą ulgę. Przyznam się, że zaczęłam nawet hodować szałwię w domu, żeby zawsze mieć kilka listków pod ręką. Jeśli myślicie, że to trudne, to od razu mówię, że szałwia nie wymaga specjalnej pielęgnacji, więcej informacji możecie znaleźć tu https://rodzinazdrowia.pl/jak-pielegnowac-szalwie. Warto mieć własną mini-szklarnię w domu, jestem ogromną zwolenniczką naturalnych metod leczenia, warto korzystać ze zbawiennej mocy ziół :)

W naszym przypadku wizyta u denstysty to istna katorga. Jaśiek nie chce otwierać buzi i krzyczy w niebogłosy, wiele razy było tak, że wizyta skończyła się równie szybko, co zaczęła. Może znacie jakieś sposoby na to, aby osowoic dziecko z dentystą?

Zaloguj się, aby obserwować