Skocz do zawartości
uszatek

Myślałyście już o Św. Mikołaju ???

Polecane posty

Jak listy??? Jakie listę prezentowa przygotowują dzieci i co chciałyby dostać???

To już tylko miesiąc i parę dni :-D

Moj Michalek wspominal,ze chce od Mikolaja worek treningowy.Natomiast maluszkowi,jak juz bedzie to kupie jakas zabaweczke :->

Jaskowi planuje kupic krzeselko do karmienia i zabawki :lol: :lol:

a Olusiowi-nie wiem, nie mam pomyslow, napewno tez jakas zabawke-maskotke ale co jeszcze nie wiem :->

Oliwka zazyczyla sobie jakiegos rozowego zuczka - a ja za diabla nie wiem o co jej chodzi, chyba bede zmuszona troche reklam na mini - mini poogladac :lol: :lol:

Plasteline to chociaz tanio ;-) Ja mysle o sankach.Tylko jak sniegu nie bedzie to troche bedzie przykro.Wiec jeszcze pomysle.

w tamtym roku maz przebral sie za Mikolaj i Kinga sie go bala choc z prezentow sie cieszyla jak ona zawsze baaardzo duuuzo mowi w chwili wizyty Mikolaja po prostu nie powiedziala nic, potem mowila ze nie chce by mikolaj przyszedl do niej a teraz sie namysla bo chce prezent a lista oj dluga :lol:

No moj M juz 3 raz bedzie sie przebieral za Mikolaja...pierwszy raz Szymek mial 7 miesiecy wiec siedzial na kolanach u Swietego, drugi raz z wielkim sprytem zabieral prezenty, zobaczymy teraz...

chociaz juz go na to przygotowuje - czytamy ksiazeczki i pokazuje mu Mikolaja na obrazkach...

tylko jeszcze nie wiem co wlozyc do worka

U nas nie da sie nie myslec , w telewizji zaczela sie Mikolajowa kampania :roll: powariowali do reszty :evil: :evil:

my chcielismy kupic jej wozek dla lalki taki gleboki z buda i innymi dodatkami ale do worka tego nie wsadzimy wiec bedzie chyba pod choinke a do worka nie wiem corka ma tysiac pomyslow na minute :lol:

Ja mam to szczescie ze moja niespelna dwuletnia dziewczynka jeszcze nie za bardzo wie kto i co to jest Mikolaj .

Ale i tak dostanie prezent :mrgreen:

Myslalam baczkiem albo nad dodatkowa paczka klockow ktore uwielbia .

A moze jakiegos wielkiego miska ? :mrgreen:

Nawet nie wiem co kupic :roll: Jeszcze troche czasu jest na szczescie :rolleyes:

:-( Ja tez jak na razie pomyslu nie mam :-/ A to juz za chwilke :roll:

Chyba pierwszy raz bedzie, ze w ostatni dzien bede kupowac.

Synek zaczyl sobie gry kopmuterowe - jak tylko widzi Mikolaja w telewizji to krzyczy

"Kup gry!!!"

Wiec beda gry - kupie ze dwie Gratki i moze jeszcze dostanie cos.

Dla niego chyba wazna jest ilosc a nie jakosc - takze duzo tanich bzdurek...mazaki, malowanke jakis maly resoraczek...zeby bylo duzo paczek do otwierania

Oliwka zazyczyla sobie harmonijke ustna

hihihi no i szukaj wiatru w polu :-) mysle , ze sa jeszcze takie harmonijki :-)

Zuza oczywiscie zyczy sobie konika jakiegokolwiek :-)

Oliwka zazyczyla sobie harmonijke ustna - i badz tu czlowieku madry i szukaj
ahahaha taki wiek, moj brat tez mial, teraz ma 10 lat iz arzyczyl sobie flet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja juz nie mowie co moja Weronika sobie zazyczyla, a z kasa cienko. :cry: W pracy dostaje paczki dla dzieci i co roku urabiam ja tak, ze w koncu zmienia zdanie i pisze nowy list oczywiscie z tymi prezentami co wiem, ze takie beda w tych paczkach.

Ile to Swiety Mikolaj musi sie narobic ??? :ANAL:

wlasnie wrocilam z mikolajkowych zakupow

Daria dostanie takie cos co gra i swieci z owocami do naciskania Szymek tak jak planowalam smochod za 8 pln; 2 gratki z grami do komputera i mazaki 24 kolory za 3,80pln

tylko co mezowi????

poradzcie

A my zastanawiamy sie czy jeepa na akumulator czy pleystation hmm ciezka sprawa i ciezko znalesc cos w miare cenowo..