Skocz do zawartości
uszatek

Myślałyście już o Św. Mikołaju ???

Polecane posty

A moze lepiej Sylwia gokarta na pedaly.Moj dostal quada na akumulator jak byl w wieku Doriana i po pierwszej ekscytacji sprzet stal dwa lata nieruszany.Trzymalam go bo myslalam,ze Hanka bedzie jezdzic,ale ona tez chwile pouzywala i znowu stal,wiec sprzedalam.Teraz zaluje,ze mu nie kupilam wtedy gokarta na pedaly bo by pewnie nim do dzis jezdzil.Te pojazdy na akumulator to wolne z regoly,ciezkie i z gorki nie da sie nimi szybko zjezdzac.

U mnie prezenty mikolajowe kupione,dzieci zarzyczyly sobie mp3 Hania rozowa Adas niebieska.Dokupilam im jeszcze po grze,ksiazke dla Adama i kolonotatnik dla Hani.

moja mala rysowala list do Mikolaja a na kopercie dokleila mu gume mambe by sobie Mikolaj zjadl i mial sile nosic prezent a w liscie narysowala konika Pony Gwiazdeczke takiego co rusza nogami i rekoma i mowi 20 slow ma taka mate z zabawkami i moze go nosic na plecach jak w plecaku. kupilismy to cacko juz ale cene mial szok takie to drogie ale coz Mikolaj rzecz swieta :lol:

Olivka zazyczyla sobie harmonijke ustna, wiec Mikolaj sie postaral i juz zakupil :mrgreen: :mrgreen: a jesli chodzi o meza, to sprezentowal sobie sweterek trochge wczesniej, wiec mam problem z glowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P

ja tez nie mam problemu z mezem, stwierdzil ze potrzebna mu nowa kurtka zimowa. A dla malego kupilismy sanki

Dzuli a to na mikolaja mezom tez sie robi prezenty???nie na Gwazdke???? :shock: :shock: :shock:

na Mikolaja tylko u nas wikus bedzie obdarowany a na Gwazdke kupie i wikusiowi i mezowi cos.mezowi cos porzadnego do ubrania albo markowe perfumy.

Bunia chodzi ci taki na pedaly ala rower??

Jak tak to ma traktor taki wielki wiec starczy. Ma na akumulator motor i od roku jedzi jak opetany ale na drodze niestety nieuciagnie bo jest juz za slaby..

Co do meza to niewiem czy cos kupie w tym roku, mi.in niemam pomyslu.. :-D i niemam jak isc na zakupy bo sobie choruje..

Dzuli a to na mikolaja mezom tez sie robi prezenty???nie na Gwazdke???? :shock: :shock: :shock:

na Mikolaja tylko u nas wikus bedzie obdarowany a na Gwazdke kupie i wikusiowi i mezowi cos.mezowi cos porzadnego do ubrania albo markowe perfumy.

standardowo na Mikolajki daje sie u nas slodycze, ale mysmy sobie tak wymyslili, ze sobie prezenty dajemy 6 grudnia wlasnie i przychodzi Swiety, bo na swieta zawsze wyjezdzamy do naszych rodzinnych domow i wtedy jest duzo zamieszania a prezenty daja dziadkowie

U nas tez raczej Filipowi kupie cosik slodkiego do buta... Na gwiazdke nie mam dla Andrzeja jedynie pomyslu .... Filipowi chce kupic pilkarzyki jakies, tylko patrzylam po marketach to strasznie to wszystko plastikowe i wydaje mi sie slabe :/ Jak ostatnio u znajomego stworzyli dwie grupy: Andrzej z Filipem i znajomy z cora to normalnie byla bitwa niesamowita, smiechu co niemiara, pozniej miedzy tatusiami dogrywka byla i stol malo kiedy dotykal podlogi :lol:

Ech dla Andrzeja perfumy z zegarkiem kupilam na Andrzejki :roll: ech trzeba pomyslec .... Planowalismy sobie zrobic wspolny prezent - telewizor nowy, moze to wypali jesli pozniej bedziemy mieli czas go kupic w ogole ...

My wrucilismyz zakupow , kupilismy wielki zestaw zamek z ruchomymi czesciami zolnierze konie wyrzutnie z kulami itp. Od babci dostanie osmiornice z ciastolinami i klocki duplo wywrotke.

Jeszcze niewiem co od tesciow.hihi.

Ktory ?? Ten poczatkowo grudniowy czy Wigilijny ?? :D

Poczatkowo grudniowy pewnie jakas paczke slodyczy mikolajkowych.. A pozniej tor jakis hotwheelsa do sztuczek kaskaderskich - gada o nim juz od 2-3 miesiecy chyba jak nie dluzej ... Dla Andrzeja myslalam nad jakims kocem..... Teraz na imieniny kupilam Mu teczke skorzana, ktorej potrzebowal wiec nie mam pomyslu znowu na gwiazdke ..........

U nas ciezko list napisal ale teraz tyle tych reklam w tv ze sam juz niewiem.. Myslalam nad hot weelsem ale ma jedna wyrzutnie i juz sie niebawi.. takmyslimy nad lego...

dla małej kupiliśmy namiot-market-poczta i lalkę co robi fikołki

synkowi książkę

to na Mikołaja :) pod choinkę jeszcze się zastanawiamy co kupimy

moj ma dylemat.. i narazie sie wstrzymalismy puki sie niezdecyduje co chce od mikolaja..

te lale teraz to cudne robia ogladalam je w tesco prze rozne no cuda normalnie..

tynka bardzo dobry pomysl taki namiocik dla malej dziewczynki to super sprawa....my kupilismy tablice do rysowania kreda i rozdzke bo mala jest na etapie czarowania a pod choinke tez dumamy

u nas dorian tez ma taki namiot dom.. dawniej chetnie w nim sie bawil teraz to samochody samochody i jeszcze raz samochody

oo tablice mamy i masakra.. kurcze jak to sie kruszy sypie i wogole.. hihi sprzatania jest troszke..

Oj tak wymyslne strasznie :) I jedna Agatka chyba ma na imie i jest tysiac rodzaji :) Agatka u lekarza, Agatka tam Agatka jeszcze jakas :) Ciekawe czy np majac jedna lalke same akcesoria mozna do niej dokupic, wolala bym tak niz nastepna taka sama lalke ........

No Filippo o torze hotwhellsa gada juz od dawna :/ Ma wyrzutnie- smoka, ale o torze do tych swoich sztuczek gada i gada i tylko co chwila sie pyta kiedy ma urodziny bo chce akurat ten tor i nic innego :)

Pisalismy list do Sw, to zamiast pisac nazwy zabawek to kazalam mu wyciac z oferty makro co by chcial dostac :) To wycial wlasnie tylko jakis jeden tor. Ale dzisiaj przyszla nastepna oferta i jest fajniejszy tor, bardziej rozbudowany i chyba podjade i mu go kupie, jeden prezent bedzie z glowy juz :) Sadze, ze pozniej jeszcze drozsze zabawki beda....

Wlasnie tez pokazalam moim rodzicom - 1000 klockow Cobi w duzym fajnym pudelku za 75zł :) Tez lookaja co Filipowi kupic, a ze ten lubi klocki tez wiec fajny zestaw to jest. Jeszcze wylookalam zestaw lego strazy pozarnej - remiza i samochody, ale juz cos kolo 160zł chyba.

no moj myli nad ta remiza strazacka lego lub tys lego.. nie cobi bo cobi to takie baranki,owieczki itp.. a w tych lego to i traktor i auto zbuduje itp...

no remiza w necie 180 zl w sklepie 260zl..

W Makro 170zł straz jesli masz karte to polookaj.

Tutaj wlasnie w tym zestawie Cobi mi podpasowal bo ma rozne klocki do budowania roznych rzeczy, kolka, jakies roznorodne bardzo wlasnie a takich szukam.

Dokladnie ta co pokazalas straz jest w makro.

My sie zastanowilismy i chyba podjade w tyg kupic Filipowi ten tor i bedzie z glowy ..

Ten: HOT WHEELS- SKY JUMP- Skoki na wysokości (492006130) - Aukcje internetowe Allegro

lub ten:

HOT WHEELS - 6 TOROW W JEDNYM - wyprzedaz !!! (491675238) - Aukcje internetowe Allegro

w tym drugim mozna rozkladac na kilka rodzaji ten tor a tamten tylko jeden :(