Skocz do zawartości
uszatek

Myślałyście już o Św. Mikołaju ???

Polecane posty

U nas Alan z miesiąc temu zażyczył sobie miecz świetlny- w tedy powiedzieliśmy mu, że jeśli będzie grzeczny to mu mikołaj przyniesie, taki miecz. Dodatkowo jak byliśmy na zakupach to spodobał mu się śpiewający Mikołaj- tak więc prezent dla Alana mamy z głowy. Napisałam razem z nim w list i w liście poprosiliśmy właśnie o miecz i mikołajka:D

Co prawda jak w tv leci jakaś reklama, to on od razu krzyczy że chce coś innego, ale potem znów mówi że najbardziej jest mu jednak potrzebny miecz świetlny.

Oliwier ostatnio za to jest bardzo zainteresowany robotem Alana- raczkuje do jego pokoju, podchodzi do robota i trąca go rączkami. Dlatego postanowiliśmy że Mikołaj przyniesie mu dzidziusiowego robota, kupiliśmy już takiego za 30 zł na Allego.

Miki my Alanowi kiedyś też kupiliśmy tablicę i to był naprawdę trafiony prezent. Twoja córeczka na pewno będzie zadowolona:)

u nas niebylo prawie nic z tego co chcial dorian.. wiec kupilismy hot wheelsa bmv sterowane i klocki carsow 3d, a moja rodzinka kupila mu zestaw lego creativ 400szt..

No Ja musze podjechac po jakis prezencik maly na jutro. Dzisiaj Przedszkole na Mikolajki jadzie do teatru.

No a nam Mi i Mezowi na Mikolajki przypada zaplacic druga rate za ubezpieczeniee autka wiec prezenty mamy z glowy :/

hehe w przedszkolu mieli wczoraj prezenty dostali..dzis do tesciow.. no a jutro mikolaj nocny a pojutrze od mej rodzinki..

wow no to nieźle sie "obłowi" :D :D :D Ja mysle co Filipowi by sie przydalo pozyteczniejszego od nastepnej gry czy zabawy, ale nie wiem :/ Moj brat, a ojciec chrzestny Filippo chcialby mu kupic cos bardziej praktycznego i nie wiem co mu podsunac do glowy :/

Dzisiaj w przedszkolu Alana był Mikołaj;) Dzieciaki dostały od niego klocki i czekolady :) Dzieciaki były też w schronisku dla zwierząt i zawiozły im jedzenie.

Sylwia faktycznie Twój Dorian dostanie nie zły prezent:)

Cat te praktyczne prezenty skąd ja to znam :D

.... uffff , u mnie wlasnie po Mikolaju ...paczkowy wieczor skonczony :)

Teraz musze zaczac myslec o prezentach pod choinke , bo Kerst w Polsce swietowac bedziemy :)

Dzieci śpią a Mikołaj harcuje ;) Butki napełnione. Jutro rano nie będę pewnie mogła zagonić dzieci do śniadania :D

Filipowi na Mikolajki kupilismy Gre na kompa Scooby Doo, a od jednej babci, ktora nam przekazala kupienie i danie prezentu dwie pary puzzli :) Filip jakos przebudzil sie po 7h i od razu MAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA a skad to sie wszystko wzielo :D I za nic nie chce uwierzyc, ze Mikolaj mu przyniosl :) Chcialam jakies drobniejsze prezenty kupic, u nas jak pisalam wczesniej Wigilia jest glownym dniem prezentow w grudniu a Mikolajki to mial byc symbol, ale kurcze jakos jak popatrzylam na zabawki to zamiast kolejnego resoraka wolalam puzzle :) Jedna sa ze spidermanem 3d to kupie mu antyrame i jak ulozy to powiesi sie na scianie w jego pokoju :)

A gre dostanie wieczorkiem :) Jakby dostal z rana to ani puzzli by nie poukladal i Ja z mezem pewnie mielibysmy dzien zapelniony graniem z nim :)

i dostal od nas puzle 3d mc quina i bmv hot wheelsa sterowany, przedszkole dawalo kopare i slodycze, tesciowie jakis statek z parkingiem chowanym winda i odglosami i samolotami taki duzy, od mej rodzinki duze pudlo lego, torbe mcquina...rekawiczki i czapke spidermena

a od drogiej babci zolnierzy i rekawiczki

od chrzestnej samochod dosc duzy i od chrzestnego walize narzedzi..

iiiiii iiiiiiiiiiiii

teraz jest brak miejsca w pokoju do poruszania sie...

haha prawie jak na gwiazdkę lista :)

Filip mi sie w koncu przyznal czemu nie wierzy, ze to od Mikolaja prezenty :D - bo w liscie mial inna liste :] Ech te dzieci :)

Te puzzle 3D superowe sa nie ? Filip ulozyl spidermana wlasnie 3d i musze jechac do marketu kupic mu antyrame- chce powiesic sobie na scianie: ;)

no... na ggwiazdke pewnie bedzi znow to samo.. ;) jak zawsze

nasz rtez mial co innego w lscie ale zrezygnowal.. potem powiedzial ze mikolaj wie o czym marze hehe

no fajne ale jak sie tak uklada to w oczach sie mieni.. wzielismy mu z 722cz i w sumie prawie sam ulozyl..

A my w tym roku zrobiliśmy zrzute i każde dziecko dostanie po 1 (ale drogim) prezencie. W zeszłym roku to istne szaleństwo było, dzieci oczopląsu dostawały od nadmiaru, a w pokoju barakowało miejsca. Tym razem Mikołaj będzie ciut rozsądniejszy ;)

hihi.. no u nas kazdy na prezent w sumie przeznaczyl 100... mielismy sie zlozyc i kupic mu auto co mu sie podobalo sterowane ze sterowana motorowka takie wielkieee.. ale doszlismy do wniosku ze do tego jeszcze za maly bo dosc trudne sterowanie bylo i zrezygnowalimy.. moze za rok ;)

Wiem ze już część z Was ma zaplanowane, a nawet kupione prezenty na mikołaja dla swoich pociech:), ale jaszcze zastanawiam się nad Tym co mam kupić dla moich pociech i dla dzieci z naszej rodzinki:confused:

Po pierwsze mam 2 małe księżniczki w rodzinie, które mają po 4 latka i zastanawiam się czy jak by mikołaj przyniósł im takie lale to czy były by z nich zadowolone? ** BOBAS ** 45 cm ** ŚMIEJE SIĘ ** OKAZJA ** (809778401) - Aukcje internetowe Allegro

A dla trzech małych kawalerów (kuzynów moich synków), którzy są w wieku od 2 do 6 lat nie wiem czy nie kupię takich autek: ZygZak McQueen DISNEY CARS 21 CM , TANIA WYSYŁAKA (801732301) - Aukcje internetowe Allegro

Co sadzicie o tych zabawkach?

Jeszcze mam w rodzinie 16 pannicę i 14 letniego kawalera, ale co dla nich mam kupić to już sama nie wiem:confused::rolleyes: Może macie jakieś pomysły?

814089424.jpg

img0934mmm.jpg

starszy chce encyklopedię i grę na kompa.

Małemu chyba traktor z przyczepą smoby

http://www.swiat-zabawek.pl/galerie/s/simba-smoby-traktor-gm-z_11360.jpg

chrześnicy 6 lat kupiłam w H&M piżamę Hello kitty i ksiązki Winx

chrześniak lat 12 chce grę albo jakiś oryginalny ciuch typu Nike

Nadin fajne te auto czerwone

byłam wczoraj w smyku i tam zabawkowe szleństwo normalnie

moja juz od miesiaca mysli:) lista dluga i zmenia zdanie bo nie moze sie zdecydowac:) juz zaplanowala co po kolei dostanie az do urodzin w przyszlym roku:) czyli mikolaj gwiazdka dzien dziecka itp. :) teraz chce Poli poked wczesniej peth shop czy jakos tak :)

witam.

my od tygodnia zbieramy się do pisania listu,ale albo ja nie mam czasu, albo Kinga nie ma ochoty na pisanie (rysowanie) .

Kinga zamawia BARBIE DOMEK MIASTECZKO PETITES CLUB więc "Mikołaj" musi jeszcze nazbierać trochę kasy :)

Alien hmmm jałowiec :) By kłuło jeszcze specjalnie :P

A o prezencie dla Filipa nie myslalam, choc zapewne kupimy mu nowy rower... Szkoda mi pieniazkow teraz na niepotrzebne prezenty wydawac i na wiosne jeszcze drogi rower kupowac, teraz mu rower kupimy, Filip zabawkami sie nie bawi juz dlugi czas, raz na jakis czas usiadzie jeszcze do klockow lego jedynie...

O to już wiem co mikołaj przyniesie Alanowi :D;)

Dla Oliwiera mamy już robocika Tobiego, a dla Alana właśnie jeszcze zastanawiamy się nad prezentem.

824741933.jpg

A a licytuję takie auto , bardzo mi się spodobało.

Normalnie 550 kosztuje ALE LICZE ŻE UDA MI SIĘ WYLICYTOWAC TROCHĘ TANIEJ

FERRARI F430 Z MP3, PILOT, NOWY, OKAZJA OD 1ZŁ!!! (824557970) - Aukcje internetowe Allegro

świetne autko Pinklady:)

A dla 14 z naszej rodziny chyba kupimy takie: Puzzle z serii F " Z sześciu klocków puzzle z serii „F” można ułożyć nie tylko cały alfabet, ale dodatkowo kilkadziesiąt innych figur. (...)

Autorem tej łamigłówki jest Japończyk Nob Yoshigahara. Choć z wykształcenia był chemikiem i matematykiem, to jego pasją było tworzenie układanek i różnego rodzaju manualnych łamigłówek."

Łamigłówka & Gra logiczna - puzzle seria F (809494056) - Aukcje internetowe Allegro

Fwh.jpg