Skocz do zawartości
szpileczka

Depilacja laserowa

Polecane posty

Dziewczyny co sadzicie o depilacji laserem. Czy ktoras z Was korzystala z tej metody, czy faktycznie jest ona skuteczna? Czy jest to metoda droga ??Czy rzeczywiscie po roku ma sie problem z glowy na zawsze?

Czy z glowy to nie wiem,troche zimno bez klakow w zimie,chyba,ze ma sie czape ciepla .
ahahahahahhahahahahahahhaha DOBRE!!! :mrgreen:

ja nie robilam ale brzmi ciekawie choc ja mam tak malo zarostu ze zwykly depilator zalatwia mi sprawe na dos dlugi czas :mrgreen:

ja robiłam depilację dwa razy i:

- część włosków rzeczywiście nie odrasta

- te, co odrastają to odrastają małe i słabsze

i chyba będe musiała pójść po raz trzeci, bo chciałabym pozbyć się ich raz na zawsze

oczywiście żaden lekarz nie da wam 100% pewności, że włoski nie odrosną:( więc "trwała i bezbolesna depilacja" to tylko chwyt marketingowy

uczucie przy zabiegu jest takie, jakby cię ktoś lekko igłą dziubał

można kupic krem, nazywa się emla, trzeba się nim posarować na ok 2 godziny przed zabiegiem i owinąć folią, wtedy skóra się znieczuli i nie będzie bolało

ja robiłam bikini i płaciłam 350 za jeden raz

cena jest uzależniona od tego co chcesz wydepilować, tzn jaki obszar

np jak ma być depilacja pełna to płacisz max stawke, a jak częściowa to licza tak jakby proporcjonalnie, mam wrażenie, że na oko:P

zobacz sobie cennik:

depilacjalaserowa_780x550_ostat

Ja jestem po trzech zabiegach robionych laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona a też mam jasne włoski. Efekty są widoczne, myślę, że jeszcze z dwa zabiegi zrobię aby dokończyć :) Na każdy pierwszy zabieg dają 50% rabatu więc warto iść i sobie wypróbować.

Warto jest się wybrać. Sama się zdecydowałam i osobiście jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze nie muszę już się stresować tym czy miałam czas na ogolenie nóg czy nie. Po drugie jest to wygodne. Wccześniej juz tego samego dnai po kilku godzinach od golenia miałam czarne kropki. Aktualnie już nie mam.

Polecam jednak wybrać się do salonu, w którym mają porzadny laser. Sama chodziłam do Gdańska do tej kliniki:

http://clinicadermatologica.pl/

I mogę polecić

Moim zdaniem depilacja laserowa to najlepszy sposób na pozbycie niechcianego owłosienia. Ja chodze na zabiegi do Holistic Clinic http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/dermatologia w Krakowie. Na razie byłam na dwóch zabiegach - już widać znaczną poprawę tzn włosów jest coraz mniej. Ktoś wcześniej pisał, że to boli. Własnie laser jest bezbolesną metodą. Ja nie narzekam.

Też mam straszny problem z włoskami. Bardzo mam ciemne i szybko odrastają. Słyszałam że takie bardzo dobrze nadają się właśnie do depilacji laserowej. Zastanawiam się czy nie umówić się na kilka zabiegów do http://www.derma-clinic.pl/depilacja-laserowa.html. Najpierw muszę odłożyć trochę kasy najlepiej na kilka zabiegów żeby móc skończyć to co się zaczęło.

Depilacja laserowa to doskonała alternatywa dla dotychczasowych metod depilacji. Wystarczy poszukać odpowiedniego salonu.

Zgadzam się ja zawsze miałam problem z włosami na nogach. Dopiero profesjonalna depilacja laserem nóg pomogła mi to zwalczyć. Włosy nie odrastają, a jeśli już to praktycznie niewidoczne. Żałuje, że wcześniej nie zdecydowałam sie na taki zabieg. Jeśli chcecie oszczędzić sobie czasu i roboty z goleniem nóg to polecam wam się udać na taki zabieg. Na pewno docenicie jego zalety!

jesli depilacja jest prowadzona w profesjonalnym miejscu i z dobrym laserem oraz przez osobe odpowiednio przeszkolona to jest skuteczna i faktycznie bezbolesna.. polecam klinike Miracki w Warszawie, tu opis zabiegu http://klinikamiracki.pl/zabieg/vectus-epilacja-nowej-ery/ podczas zabiegu skora jest chlodzona wiec bolu nie czuc, a efekty sa z seri na serie.. czasem wystarcza 3 czasem 5 zalezy od rodzaju wlosa i gestosci

ja polecam sobie kupić depilator laserowy kiedyś sobie kupiłam firmy babyliss i działa świetnie :)