Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Temperatura-termometr ???

Polecane posty

Ja jak Misiek,byl maly to mierzylam Mu w pupci,termometrem rteciowym.Potem zaczelam pod pacha i kupilam elektroniczny termometr.

my mamy do ucha i elektroniczny i zawsze mierzymy na dwa sposoby - jeszcze ani razu sie nie pokrylo :-|

A probowalas polozyc jeden na drugim :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol:

Moze wtedy sie uda :rolleyes: :lol:

My mielismy elektroniczny synek go zepsul ostatnio :mrgreen: Musze jakis kupic :roll:

my od poczatku elektonicznym w pupci teraz czasem rteciowym pod pacha ale obstawiam elektroniczny

Szymek juz pod pacha elektronicznym termometrem mala jeszcze w pupci...

podobno te do ucha sa bardzo klamliwe

Tak te do ucha sa bardzo nieprecyzyjne.W zaleznosci od tego jak gleboko go sie wetknie jest inna temperatura.Ja mam elektroniczny.I albo pod pacha,albo w buzi.

Tez szlyszalam, ze te do ucha nie zawsze dobrze mierza .... Ja mam elektroniczny tez i od dawna pod paszka mierze Filipowi ....

Ja mierze swoim dzieciom temperature pod paszka. Kiedys mierzylam termometrem rteciowym, ale odkad mi sie stlukl przeszlam na termometr elektroniczny. Mysle ze zaleta elektronicznego termometru jest to ze nie wyleje sie z niego rtec jak spadnie, po za tym przy jego pomocy mozna szybciej zmierzyc cieplote cala niz termometrem rteciowym.

U nas standardzik - pod pachą, dobrej jakości elektroniczny, i nie zagłębiamy się czy do ucha czy w pupci mierzy lepiej. Co zmierzy to zmierzy, a i tak wszystko jest relatywne w sumie, ale wydaje się ok. bo bez żadnego choróbska itd. jest normalna temperatura.

Ja mierzę temperaturę dziecku przy pomocy termometru bezdotykowego. Zakupiłam jakiś czas temu takie cudeńko: http://geratherm.pl/produkt/geratherm-non-contact/ Myślę, że taki sposób mierzenia jest bezpieczny i higieniczny, gdyż nie przenoszą się wirusy. Ponadto ten sprzęt posiada możliwość śledzenia wyników ostatnich 30 pomiarów i sygnalizuje gorączkę poprzez podświetlenie na czerwowo.

Ja tez uważam, że te bezdotykowe są rewelacyjne! Pomiar trwa tylko 1 sekundę a dziecko czasami tego nawet nie zauważy :-)

Sprawdźcie sobie tez ten termometr multitemp sanity jest znacznie tańszy!

Hejka ;) A czy mogłybyście mi powiedzieć coś o termometrze bezdotykowym KARDIO-TEST KT-50PRO? Tam gdzie podlinkowałam dostał dość dobrą ocenę, ale może mogłybyście polecić jeszcze coś od siebie?

Zaloguj się, aby obserwować